klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Dwie najlepsze stylizacje wieczoru i... takie same buty. Kto wyglądał lepiej - Kożuchowska czy Boczarska?

Dwie piękne aktorki i dwie fenomenalne stylizacje. Na wczorajszej gali Orły 2017 oczy wszystkich były zwrócone na Magdalenę Boczarską oraz Małgorzatę Kożuchowską. Obie gwiazdy postawiły na podobne kreacje oraz wręcz identyczne buty. Która z nich wypadła lepiej?

Na gali Orły 2017 pojawiły się m.in. Weronika Rosati, Małgorzata Foremniak, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Karolina Korwin-Piotrowska czy Agata Buzek, ale to Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Boczarska przyciągały najwięcej spojrzeń. Gwiazdy postawiły na fenomenalne suknie z prześwitami i bardzo podobne dodatki. To bez wątpienia jedne z ich najlepszych stylizacji w karierze! 

Partnerka starsza od partnera? Te gwiazdy pokazują, że wiek nie ma znaczenia! Rekordzistów dzieli 31 lat

Najlepsze stylizacje na gali Orły 2017

Nie ulega wątpliwości, że najlepsze stylizacje wieczoru zaprezentowały Małgorzata Kożuchowska oraz Magdalena Boczarska. Na pierwszy rzut oka ich modowe wybory mocno różniły się od siebie, ale szybko zauważymy wiele wspólnych elementów. Obie gwiazdy postawiły na modne prześwity, błyszczące zdobienia oraz asymetryczny rękaw wykonany z tiulu. Zarówno Małgorzata Kożuchowska, jak i Magdalena Boczarska zdecydowały się ponadto na bardzo podobne buty - delikatne sandałki z cienkimi paseczkami na wysokim obcasie. Pierwsza z nich dobrała buty w czarnym kolorze, z kolei Magdalena Boczarska zdecydowała się na sandałki w bordowo-brązowym odcieniu, które idealnie korespondowały w czerwienią na jej kreacji. Która z nich wyglądała lepiej? My nie jesteśmy w stanie wybrać!

Zobacz także: Wow! Zobaczcie spektakularne buty Małgorzaty Rozenek-Majdan. To... skrzydła motyla!

1 z 4

Małgorzata Kożuchowska na Gali Orły 2017

Małgorzata Kożuchowska na Gali Orły 2017

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w widowiskowej sukni marki Marlu. Suknia wykonana z eleganckiego tiulu posiadała duże rozcięcie na nogę oraz głęboki dekolt, a także bardzo ciekawą biżuteryjną aplikację na całej długości. Kożuchowska w czarnej kreacji wyglądała dostojnie, elegancko i szalenie kobieco. Koszt sukni to 3690 zł. Stylizację uzupełniała kopertówka Kotur oraz sandałki Alaia.

2 z 4

Magdalena Boczarska na Gali Orły 2017

Magdalena Boczarska na Gali Orły 2017

Magdalena Boczarska po raz kolejny zdecydowała się na projekt Gosi Baczyńskiej i był to bardzo dobry wybór. Długość za kolano, retro zdobienia oraz pomarańczowa czerwień pięknie podkreśliły urodę aktorki. Stylizację uzupełniały subtelne sandałki.

3 z 4

Gwiazdy wybrały bardzo podobne sandałki

Gwiazdy wybrały bardzo podobne sandałki

Obie aktorki zdecydowały się na bardzo podobne sandałki z dwoma delikatnymi paskami. Każda z nich zdecydowała się na kolor doskonale korespondujący z barwą kreacji. 

4 z 4

Subtelne makijaże doskonałym uzupełnieniem stylizacji

Subtelne makijaże doskonałym uzupełnieniem stylizacji

Stylizacje aktorek były efektowne, ale nie przestylizowane przede wszystkim dzięki swobodnym fryzurom, które nadały całości odrobinę swobody. Obie zdecydowały się także na subtelne makijaże podkreślające oczy. Kożuchowska ponownie wybrała czarne smoky, a Magdalena Boczarska rozświetlającą miedź na powiece. 

Komentarze