klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kate middleton jak kiedyś wyglądała
ONS
Moda

Dziś jest ikoną stylu, ale nie zawsze tak było. Tak Kate Middleton wyglądała kilkanaście lat temu

Obecnie bez wątpienia jest ikoną stylu, ale zanim weszła do rodziny królewskiej jej stylizacje nie były tak perfekcyjne. W galerii przypominamy dawne stylizacje księżnej Kate.

Księżna Kate ma na swoim koncie stylizacyjne wpadki? Słowo "wpadka" z pewnością jest nadużyciem, ale nie da się ukryć, że dawny Kate Middleton ma niewiele wspólnego z jej obecnym wizerunkiem. Dziś Kate sięga po klasyczne elementy garderoby, a kiedyś była fanką długości mini, zwierzęcych printów i błysku. Dawne stylizacje Kate były bardziej odważne, bo też nie ograniczała jej dworska etykieta. Warto ponadto zaznaczyć, że kilkanaście lat temu moda była zupełnie inna i w tamtym czasie stylizacje Kate raczej nie byłyby rozpatrywane jako stylizacyjne wpadki. 

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Metamorfoza Kate Middleton

Na przestrzeni lat styl księżnej Kate ewoluował i to z pewnością na lepsze. Dziś zobaczymy ją głównie z sukienkach sięgających do kolan, eleganckich płaszczach czy też w szykownych garniturach. Księżna, choć zawsze elegancka nigdy nie wygląda na przebraną i przestylizowaną, a szykowne elementy garderoby potrafi nosić z nonszalancją i uroczą naturalnością.
Księżna zazwyczaj wybiera projekty brytyjskich marek (jest wielką fanką domu mody Alexander McQueen), ale równie chętnie sięga po sieciówki. Często zobaczymy ją w ubraniach z Zary, Topshopu czy w sportowych butach popularnej marki Superga. Na niej nawet ubrania z sieciówek wyglądają luksusowo!

Jak kiedyś wyglądały stylizacje Kate Middleton? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zobacz także: Księżna Kate z torebką polskiej marki! Na taką samą może pozwolić sobie każda z nas!

1 z 5

Dawny styl Kate Middleton

Dawny styl Kate Middleton

Kiedy wspomina się wpadki stylizacyjne księżnej Kate, najczęściej mówi się o tym zdjęciu. Cekinowy top, długość mini i jaskrawe kolory zdecydowanie nie były dobrym pomysłem...

2 z 5

Dawny styl Kate Middleton

Dawny styl Kate Middleton

Obecnie księżna Kate nie pozwala sobie na noszenie tak krótkich sukienek, ale kiedyś często wybierała długość mini. 

3 z 5

Dawny styl Kate Middleton

Dawny styl Kate Middleton

Obecnie jeśli Kate wybiera spodnie zazwyczaj są to cygaretki z wysokim stanem, ale w 2007 roku uległa powszechnej modzie na dżinsowe biodrówki, które nosiła z szerokim paskiem.

4 z 5

Dawny styl Kate Middleton

Dawny styl Kate Middleton

Obecnie pewnie nie zobaczylibyśmy księżnej Kate w takim zestawieniu kolorystycznym, ale kiedyś często łączyła róż, biel i czerń. Niestety to połączenie barw nie wyglądało do końca stylowo. 

5 z 5

Dawny styl Kate Middleton

Dawny styl Kate Middleton

Futerko i pasek w panterkę? Dziś księżna Kate z pewnością nie pozwoliłaby sobie na tak ryzykowne dodatki. 

Komentarze