klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ewa minge suknia ślubna zdjecia
Moda

Ewa Minge wyszła za mąż! Projektantka miała aż trzy suknie ślubne!

Ewa Minge wzięła ślub! Projektantka zdecydowała się na wyjątkowo oryginalne suknie. Która z nich podoba wam się najbardziej?
Ewelina Błeszyńska
sierpień 20, 2017

Ewa Minge w sobotę 19 sierpnia wyszła za mąż! Projektantka powiedziała "tak" amerykańskiemu milionerowi na zamku w Żaganiu. Para zaręczyła się w grudniu 2016 roku, a pierwsze informacje o ślubie Ewy i Zuriego Mesica pojawiły się w mediach wczoraj, ale Ewa ich nie potwierdziła. Dopiero w niedzielę na jej Instagramie pojawiło się wiele zdjęć z uroczystości. Na ślubie podobno obowiązywał "cygański" motyw przewodni, do którego nawiązywały m.in. stylizacje projektantki.

Ślubne ozdoby do włosów

Suknie ślubne Ewy Minge

Jak można było się spodziewać, Ewa Minge na dzień ślubu wybrała prawdziwie spektakularne kreacje. Użyliśmy liczby mnogiej nie bez powodu - projektantka miała nie jedną, a aż trzy suknie ślubne! Żadna z nich nie kojarzy się z tradycyjną suknią ślubną, a bardziej z wieczorową suknią haute couture, z których znana jest projektantka. Ewa zdecydowała się na suknie w kolorze liliowym, czarnym oraz w barwie butelkowej zieleni. Wszystkie kreacje ze ślubu znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Marysia Sadowska wzięła ślub! Wiemy, jak wyglądała jej suknia!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

1 z 4

Suknie ślubne Ewy Minge

Suknie ślubne Ewy Minge

Ewa Minge wszystkie trzy suknie ślubne zaprojektowała sama. Pierwsza z nich - w szaro-liliowym kolorze najbardziej przypominała tradycyjną kreację ślubną. Suknia miała obszerny dół oraz bogato zdobiony gorset, do którego nawiązywała opaska na głowie.

Źródło zdjęcia: Instagram

2 z 4

Suknie ślubne Ewy Minge

Suknie ślubne Ewy Minge

Jedna z sukni Ewy miała... czarny kolor. Gorset był zdobiony kolorowymi kwiatami, a asymetryczna spódnica była wykonana z tiulu.

Źródło zdjęcia: Instagram

3 z 4

Suknie ślubne Ewy Minge

Suknie ślubne Ewy Minge

Trzecia suknia ślubna projektantki miała zupełnie inny fason niż dwie poprzednie. Ewa zdecydowała się na krój syreny oraz złote koronki w barokowym stylu. Suknia pięknie podkreśliła kobiecą figurę projektantki.

Źródło zdjęcia: Instagram

4 z 4

Ślub Ewy Minge

Ślub Ewy Minge

Ewa w dniu ślubu postawiła na dość niestandardową fryzurę. Włosy ułożone zostały w subtelne fale, ale część z nich została spięta w tak zwany półkoczek (half-bun). Fryzurę uzupełniała oryginalna opaska oraz dość delikatny makijaż. Co sądzicie o ślubnych stylizacjach Ewy Minge?

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze