klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

George i Charlotte - świetnie wychowani i najlepiej... ubrani. I to nie jest zasługa opiekunek...

George i Charlotte są wzorem dla wielu młodych matek. Ich dobre maniery są wychwalane przez wszystkich, a każde ubranie, w którym pokażą się dzieci ksiażęcej pary, znika z półek. Jak w bajce:)
Agnieszka Pulikowska
grudzień 30, 2016

Charlotte i George to dzieci, na których przyjście czekał cały świat. Jak zresztą na każdego potomka królewskiej rodziny. Wydawać by się mogło, że zapewne książęce dzieci są rozpieszczane do granic możliwości, ale tak wcale nie jest. Kate i William mają swoje zasady, które jak widać, na razie się sprawdzają.

Zobaczcie także:  Księżna Kate w stylizacji za... 44 tysiące złotych!

Na co w wychowaniu stawiają rodzice?

Przede wszystkim na bliskość. Jest ona kluczowa. William i Kate poświęcają Charlotte i George'owi każdą wolną chwilę. Twierdzą, że poranki i wieczory z dziećmi są dla nich najważniejsze.

Książęca para jest też bardzo konsekwentna. Kate wyniosła ze swojego domu zasadę "Kochaj i wymagaj". Z kolei William zaraz po ślubie z Kate podkreślał, że chciałby aby ich dzieci miały normalne dzieciństwo. Jego samego Księżna Diana zabierała m.in. do londyńskich parków, czy McDonalda. Jak można zobaczyć na ostatnich zdjęciach książęcej rodziny, George i Charlotte też nie mają zakazu jedzenia słodyczy:

Zobaczcie także:  Księżna Kate zostanie mamą po raz trzeci? 

To, co jednak wyróżnia książęce dzieci, to stylizacje. Chociażby w grudniu, angielskie media okrzyknęły małą Charlotte najlepiej ubraną osobą. Czym zachwyca?
Szczegną uwagę przykuwa jej świąteczny look, w którym pojawiła się w kościele św. Marka w Englefield w Berkshire. Oczywiście w towarzystwie rodziców, brata, a także rodziny Middletonów:). Zaprezentowała się bowiem w bordowych rajstopkach, czarnym płaszczyku i czarnym butach. Jej zaczesaną na bok grzywkę podtrzymywała spinka również w bordowym kolorze. Prawda, że uroczy obrazek?

A jak wyglądał George? On również prezentował się niezwykle elegancko. Miał płaszczyk do kolan w szarym kolorze oraz charakterystyczne podkolanówki. Czy wiecie, że do 6 roku życia nie może założyć spodni?

Rodzice również klasycznie, elegancko wyglądali, ale dzisiaj to nie im poświęcamy najwięcej uwagi, choć w dużej mierze to oni odpowiadają za look swoich dzieci.

Zobaczcie w naszej galerii stylizacje Charlotte i George'a. Czy Waszym zdaniem księżniczka zasługuje na miano najlepiej ubranej osoby?

1 z 5

Najlepiej ubrana:)

Najlepiej ubrana:)

Książęca rodzina w komplecie w trakcie wyjścia do kościoła w tegoroczne Boże Narodzenie. Ta stylizacja księżniczki Charlotte urzekła media. Serwisy internetowe obwołały ją najlepiej ubraną kobietą grudnia:)

2 z 5

Sama słodycz:)

Sama słodycz:)

Ciekawe, jak często księżniczka Charlotte ma „słodyczowy dzień":)

3 z 5

Dwuletnia ikona

Dwuletnia ikona

Brytyjskie media zwrociły uwagę na to, jak idealnie kolor rajstopek Charlotte pasuje do koloru rękawków pod płaszczykiem. Bycie ikoną stylu w wieku 2 lat to nie lada wyzwanie:)

4 z 5

Jaka mama, taka córka

Jaka mama, taka córka

Ubrania, w których pokazują się księżna Kate i księżniczka Charlotte, błyskawicznie znikają ze sklepów. A książęca rodzina patriotycznie wspiera brytyjskich projektantów.

5 z 5

Tradycyjny George

Tradycyjny George

Książę George pokazał się w krótkich spodenkach i podkolanówkach. Wszystkim, którzy pomyśleli teraz "co za szaleńcy ubierają dziecko  w krótkie spodenki w grudniu, przypominamy, że to brytyjska tradycja. Zgodnie z nią chłopcy z rodziny królewskiej nie pokazują się w długich spodniach dopóki nie skończą 8 lat.

Komentarze