Przyzwyczailiśmy się już widywać międzynarodowe gwiazdy w ubraniach polskich marek. Najczęściej są to jednak marki z wyższej półki, sprzedawane w luksusowych domach handlowych stolic mody. Przecież mało kogo stać na MISBHV, La Manię albo, o zgrozo, wyjątkowo drogą Magdę Butrym... Tym razem jednak mamy pierwszoligową gwiazdę w stroju, na który stać prawie każdą z nas!

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszych spodniach sezonu. Kupiła je w... ReservedBluza Gigi Hadid pochodzi z oferty PLNY LALA, marki założonej przez graficzkę Elisę Minetti i jej partnera Michała Rejenta. Wyraziste, często prowokujące projekty pozwoliły parze błyskawicznie dotrzeć do blogerek i modelek z Instagrama, później przyszedł czas na polskie gwiazdy. Do fanek należą m. in. Natalia Siwiec, Ada Fijał i influencerka Veronica Bielik.

fot. plnylala.pl / East NewsMedia społecznościowe przyniosły marce rozpoznawalność w kraju, jak dotąd nie można było jednak mówić o szczególnej popularności na świecie. I tu wkracza Gigi Hadid... Bluza top modelki kosztuje 229 zł i obecnie jest niestety wyprzedana. Byłoby jednak biznesowym strzałem w kolano, gdyby produkcja nie została błyskawicznie wznowiona!Co ciekawe, koszulkę z tej samej serii, co Gigi (Pina Colada) nosiła także... DEYNN, zanim jeszcze publiczny konflikt z siostrą wymiótł fit celebrytkę z show-biznesu...

Reklama

Zdjęcie główne: East News

Reklama
Reklama
Reklama