klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Grażyna Wolszczak ma prawie 60 lat, ale na pokazie Paprocki & Brozozowski wyglądała na... 20 mniej

Na pokaz duetu Paprocki&Brzozowski przybyła cała plejada gwiazd, naszą uwagę skupiła jednak Grażyna Wolszczak. Głównie dlatego, że... jej nie poznałyśmy.
Natalia Kędra
maj 23, 2018

Paprocki&Brzozowski to jedna z najbardziej cenionych marek w polskim show-biznesie. Do fanek talentu projektantów należą uznane aktorki, blogerki, a nawet młodziutkie gwiazdy, jak Julia Wieniawa. Nic dziwnego, że na czerwonym dywanie pokazu "Paradiso Club" pojawiło się ponad 40 gwiazd i celebrytek! Zdjęcia kilku ważniejszych obejrzycie w naszej galerii, my jednak chciałybyśmy zwrócić waszą uwagę na Grażynę Wolszczak.

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Grażyna Wolszczak odmłodniała?

Aktorka, znana z serialu "Na Wspólnej" i niezbyt udanej adaptacji "Wiedźmina", uchodzi za kobietę elegancką i starzejącą się godnie (i bardzo wolno). Nie spodziewałyśmy się jednak, że aż tak wolno. Na pokazie Paprocki & Brzozowski wyglądała najwyżej na czterdziestkę!

Za młodzieńczy wygląd aktorki częściowo odpowiadała nietypowa stylizacja. Pokaz odwoływał się do epoki disco, w której psychodeliczne wzory były bardzo mile widziane. Współcześnie ten styl wygląda osobliwie (o czym dotkliwie przekonały się Marcelina Zawadzka i jej nowa... peruka), jednak dla Wolszczak uczynił cuda. W oprawie różnych odcieni niebieskiego twarz aktorki wyglądała świeżo i promiennie, a supermodne plisy sygnalizowały, że niespełna 60-letnia gwiazda nadal podąża za trendami.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w tanich sandałkach na obcasie. Są prześliczne!

Warto też zwrócić uwagę na fryzurę Wolszczak. Telewidzowie wiedzą, że aktorka ma włosy ścięte do obojczyków. Tym razem jednak zaprezentowała doczepy. Sięgający talii koński ogon optycznie odjął gwieździe kolejną dekadę.

Doskonały stan skóry Wolszczak jest tu tylko wisienką na torcie. Myślicie, że młodzieńczy wygląd to zasługa fryzury i sukienki czy może Wolszczak ma świetnego lekarza medycyny estetycznej? Jeśli tak, to chciałybyśmy poznać jego numer!

Więcej zdjęć gwiazd z pokazu Paprocki&Brzozowski zobaczycie w galerii.

Zobacz także: Przez 50 lat używała retinolu. Efekty? Nikt by nie powiedział, że ma już 78 lat!

1 z 8

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes
2 z 8

Julia Kuczyńska - Maffashion

Julia Kuczyńska - Maffashion
3 z 8

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska
4 z 8

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa
5 z 8

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska
6 z 8

Anna Mucha

Anna Mucha
7 z 8

Karolina Szostak

Karolina Szostak
8 z 8

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan
Komentarze