klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR, ONS
Moda

Gwiazdorska stylizacja na wrzesień!

Mimo, że wakacje dobiegają końca, przed nami jeszcze kilka tygodni, w trakcie których możemy liczyć na słoneczną pogodę. Zainspiruj się stylem Reese Witherspoon i stwórz efektowną stylizację, która poprawi Ci humor i przyciągnie spojrzenia!
Agata Kufel
wrzesień 04, 2015

W widocznej na zdjęciu stylizacji główną rolę gra efektowna, kolorowa spódniczka w kwiecisty print. Aktorka zestawiła ją z prostą, białą koszulką o okrągłym dekolcie. Uwagę zwracają duże okulary przeciwsłoneczne, chroniące oczy Legalnej Blondynki.  Duża, jasna torebka nadaje stylizacji miejskiego charakteru. Nie zabrakło też biżuterii – w uszach aktorki połyskują klasyczne, srebrne kolczyki-koła, a szyję zdobi delikatny naszyjnik. Uzupełnieniem looku Reese jest nowoczesny telefon komórkowy – gadżet, z którym aktorka prawie się nie rozstaje.

Stylizacja Reese przypadła Ci do gustu? Możesz ją łatwo odtworzyć! Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź nasze propozycje poszczególnych elementów, które bez problemu znajdziesz w popularnych sklepach!

Poznaj kobiece oblicze nowych technologii na platformie Pięknie Proste, która już od roku pokazuje fascynujący świat nowinek technicznych. Każda z Ambasadorek w cyklu autorskich wpisów odkrywa niezliczone funkcje i możliwości mobilnych urządzeń Samsung oraz dzieli się listą przydatnych aplikacji i gustownych akcesoriów. Nową ambasadorką projektu jest Różena Opalińska - dyrektor kreatywna i stylistka mody.

materiał powstał we współpracy z firmą Samsung

1 z 8

Okulary przeciwsłoneczne, Bijou Brigitte

Okulary przeciwsłoneczne, Bijou Brigitte
2 z 8

Czółenka, Ryłko

Czółenka, Ryłko
3 z 8

Top, H&M

Top, H&M
4 z 8

Torebka, Dorothy Perkins

Torebka, Dorothy Perkins
5 z 8

Srebrne kolczyki, Yes

Srebrne kolczyki, Yes
6 z 8

Spódnica, Orsay

Spódnica, Orsay
7 z 8

Zegarek, Timex

Zegarek, Timex
8 z 8

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6
Komentarze