klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Gwiazdy na Balu Fundacji TVN

Bal charytatywny Fundacji TVN - Nie Jesteś Sam co roku przyciąga tłumy gwiazd, które zawsze czarują swoimi stylizacjami. Zobaczcie, jak wypadły w tym roku.
Agnieszka Pulikowska
wrzesień 07, 2019

Na tegorocznym Balu Fundacji TVN- Nie Jesteś Sam nie zabrakło największych gwiazd sportu i telewizji. Motywem przewodnim imprezy był styl francuski. Jak można się domyślać, to stylizacje pań wzbudzają największe emocje. Z jednej strony rządziły zwiewne kreacje, w których nie brakowało dodatków piór i kryształków, a z drugiej strony część pań zdecydowała się na klasyczne, czarne kreacje, a z trzeciej strony nie zabrakło stylizacji w odważnych kolorach, jak ta Anny Lewandowskiej w odcieniu pomarańczu projektu MMC.

Królową balu była jednak Marina, która zaprezentowała się w kreacji projektu Patrycji Kujawy. Jej suknia była wykończona piórami oraz kryształkami i miała asymetryczny krój, który odsłaniał zgrabne nogi gwiazdy. Stylizację Marina uzupełniła delikatnym makijażem z efektem glow.

Co roku wszyscy czekają z zapartym tchem także na stylizację Kingi Rusin, u której próżno szukać wpadek. Tym razem gwiazda zdecydowała się na kreację duetu Paprocki&Brzozowski, która była długa, pokryta tiulem i także ozdobiona kryształkami. Uwagę przykuwał również jej idealnie wyeksponowany dekolt.

Jesteśmy oczarowane kreacjami tych dwóch gwiazd, ale w naszej galerii możecie zobaczyć stylizacje innych sław, w tym Małgosi Rozenek-Majdan, która w tym roku postawiła na krój przypominający jej suknię ślubną. 

1 z 10

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska
2 z 10

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska
3 z 10

Anna Starmach

Anna Starmach
4 z 10

Edyta Górniak

Edyta Górniak
5 z 10

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska
6 z 10

Małgorzata Rozenek- Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek- Majdan i Radosław Majdan
7 z 10

Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem
8 z 10

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga
9 z 10

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
10 z 10

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha
Komentarze