klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Gwiazdy na pokazie Zienia: dawno niewidziana Marina i ultrakrótka sukienka Rozenek-Majdan

Najnowszą kolekcję Macieja Zienia oglądało pokaźne grono polskich gwiazd. Najciekawsze stylizacje znajdziecie w naszej galerii.
Ewelina Błeszyńska
kwiecień 25, 2019

Maciej Zień w środę 24 kwietnia zorganizował nie jeden, a dwa pokazy w Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich. Kolekcję "MOJO" zaprezentował popołudniu oraz wieczorem. Obydwa przyciągnęły pokaźne grono polskich gwiazd, które zaprezentowały wyjątkowo ciekawe stylizacje. Kto wyglądał najlepiej?

Małgorzata Rozenek-Majdan kopiuje markę Oli Żuraw z „Top Model”? Padły poważne oskarżenia. Gwiazda TVN odpowiedziała

Gwiazdy na pokazie Maciej Zienia

Na pokazie Macieja swoją obecnością zaskoczyła Marina Łuczenko-Szczęsna. Gwiazda pozowała na ściance po raz pierwszy od dwóch lat i wyglądała przepięknie. Piosenkarka zdecydowała się na suknię z białych cekinów oraz narzutkę z piór. Jesteśmy pod wrażeniem jej figury - cekiny i pióra w teorii powinny pogrubiać, ale szczupła sylwetka Mariny i tak zachwycała. Niewiarygodne, że po urodzeniu dziecka nadal może pochwalić się tak zgrabnym ciałem! Stylizację uzupełniał delikatny makijaż i ultramodne w tym sezonie ozdobne spinki do włosów.

Na pokazie nie zabrakło także Małgorzaty Rozenek-Majdan, która to z kolei zdecydowała się na bardzo krótką sukienkę z piór. Małgorzata Kożuchowska za to zaprezentowała eleganckie połączenie plisowanej sukienki i klasycznej marynarki. Ciekawe stylizacje z prześwitującym dołem zaprezentowały Natasza Urbańska oraz Karolina Szostak.

Kto jeszcze oglądał najnowszą kolekcję Macieja Zienia? Zajrzyjcie do naszej galerii i obejrzycie najlepsze stylizacje gwiazd!

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan w garniturze z Mohito. Nadal możecie go kupić!

1 z 7

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan
2 z 7

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska
3 z 7

Marina Łuczenko Szczęsna

Marina Łuczenko Szczęsna
4 z 7

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś
5 z 7

Karolina Szostak

Karolina Szostak
6 z 7

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska
7 z 7

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek
Komentarze