klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
narzeczony na niby karolina szostak julia kamińska
ONS
Moda

Gwiazdy na premierze filmu 'Narzeczony na niby': Szostak w dżinsach, Kamińska w sukni balowej

Oficjalna premiera filmu "Narzeczony na niby" za nami. Na wydarzeniu pojawiło się liczne grono polskich gwiazd i celebrytów. Kto wyglądał najlepiej?
Ewelina Błeszyńska
styczeń 11, 2018

"Narzeczony na niby" to najnowsza komedia Bartosza Prokopowicza z Julią Kamińską w roli głównej. Na premierze filmu, który na ekrany kin trafi już 12 stycznia, pojawiła się plejada polskich gwiazd, m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, Paulina Sykut czy Piotr Stramowski.

Jak Basia i Rafał Szatanowie się poznali? Czy różnica wieku była dla nich przeszkodą?

Premiera filmu "Narzeczony na niby" - stylizacje gwiazd

Okazuje się, że gwiazdy bardzo różnie interpretują dress code na oficjalną premierę filmu. Julia Kamińska, która w filmie "Narzeczony na niby" zagrała główną rolę, pojawiła się w eleganckiej sukni z transparentnym dołem i była to jedna z najbardziej eleganckich stylizacji wczorajszego wieczoru. Barbara Kurdej-Szatan wybrała za to aksamitny garnitur w szmaragdowym kolorze marki Zaquad, a Katarzyna Warnke postawiła na zwiewną białą suknię. Bardzo zgrabnie wyglądała Paulina Sykut-Jeżyna, która wybrała granatowy kombinezon Just Paul. Całość uzupełniały kolczyki Mokobelle oraz ciekawa torebka przypominająca aparat. Na tle dość eleganckich stylizacji wyróżniała się Karolina Szostak, która na premierze pojawiała się... w dżinsach. Co prawda dobrała do nich marynarkę oraz buty na wysokim obcasie, ale i tak jej stylizacja była bardziej codzienna niż wieczorowa.

Która gwiazda wyglądała najlepiej?

Zobacz także: Paszporty Polityki 2018 - elegancka Rusin, stylowa Kożuchowska i... nietrafiona stylizacja Edyty Olszówki

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

1 z 5

Julia Kamińska

Julia Kamińska
2 z 5

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan
3 z 5

Karolina Szostak

Karolina Szostak
4 z 5

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke
5 z 5

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna
Komentarze