klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Gwiazdy pokochały buty, które niesamowicie wydłużają nogi. Noszą je Farna i Wieniawa

Ulubione letnie buty polskich gwiazd to te, których... nie widać. To właśnie dzięki temu maksymalnie wydłużają nogi. Efekt widoczny gołym okiem, co potwierdzają zdjęcia w naszej galerii!
Ewelina Błeszyńska
sierpień 09, 2018

Jak maksymalnie wydłużyć nogi? Gwiazdy znalazły już odpowiedź na to pytanie. W tym sezonie noszą "niewidziane buty", dzięki którym nogi wydają się o kilka centymetrów dłuższe. Trend w ubiegłym roku lansowały już siostry Kardashian, Hadid oraz Jenner, a tego lata sandałki z przeźroczystymi paskami stały się jeszcze bardziej popularne. W tym sezonie przezroczyste buty noszą m.in. Julia Wieniawa, Ewa Farna czy Paulina Sykut-Jeżyna. Gwiazdy zazwyczaj noszą je w stylizacjach wieczorowych, choć buty świetnie sprawdzają się też na co dzień np. szortami lub spódnicą mini. 

Z wizytą w showroomie: modne buty na lato 2015

Ulubione buty gwiazd na lato 2018

Zupełnie nas to nie dziwi - pasują przecież do wszystkiego, a do tego optycznie wydłużają i wysmuklają nogi. Buty z silikonowymi paskami w letnich kolekcjach ma większość sieciówek oraz internetowych sklepów z butami.  My takie znalazłyśmy nawet na wyprzedażach! Oto one:

Na zdjęciu: Sandałki DeeZee - 79 zł (było 119 zł) , Klapki Steve Madden/Zalando - 279 zł (było 339 zł)

Zobacz także: Jennifer Lopez wyśmiewana przez internautów. Wszystko przez... dziwaczne kozaki

Zdjęcia: Instagram, EAST NEWS, ONS

1 z 4

Ewa Farna

Ewa Farna
2 z 4

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka
3 z 4

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna
4 z 4

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa
Komentarze