klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
czarne klapki z futerkiem w stylu givenchy
Moda

Gwiazdy pokochały... futrzane klapki. Założyłabyś podobne?

Początkowo wyśmiewane buty z futerkiem stają się coraz bardziej popularne. Na wiosennej prezentacji ramówki TVN Style pojawiła się w nich Izabela Janachowska, a jej klapki z imponującym futrem wywołały lawinę komentarzy. Czy rzeczywiście jest się czym oburzać? Wszystko wskazuje na to, że klapki z futerkiem będą już niedługo wszędzie.

Futrzane klapki początkowo traktowane były jako dziwny i absurdalny trend z wybiegów, który nie ma szansy się przyjąć na ulicy. Stało się jednak inaczej, a śladem Gucci i Givenchy do swoich kolekcji zaczęło je wprowadzać coraz więcej marek (m.in. Puma). Oryginalne buty przez jednych uważane za piękne, przez innych za wyjątkowo brzydkie, mimo wszystko stają się coraz bardziej popularne. Klapki z futerkiem pokochały m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, Izabela Janachowska, Sara Boruc, Kim i Khloe Kardashian czy Alexa Chung. Możemy się spodziewać, że niedługo będzie je nosić coraz więcej dziewczyn. 

Klapki z kolekcji Givenchy kosztują ponad 2 tysiące złotych, ale w nowych kolekcjach wszystkich popularnych sieciówek dostaniemy je za o wiele niższą cenę. W tym sezonie warto sięgać nie tylko po futrzane klapki, ale także po trampki z futerkiem w stylu Margaret. Klapki z futerkiem to dodatek, który bardzo mocno przyciąga wzrok. Buty przez to optycznie ściągają sylwetkę w dół i mogą ją delikatnie skracać oraz pogrubiać. Najlepiej wyglądają w nich wysokie dziewczyny o smukłych nogach, ale mogą sięgać po nie także niskie dziewczyny, o ile buty będą na delikatnej platformie. Aby optycznie wydłużyć sylwetkę warto zestawić klapki ze spodniami w takim samym kolorze. Zdecydujesz się na tak oryginalne buty w nadchodzącym sezonie? 

Klapki Givenchy - około 2000 złotych 

Zobacz także: Zobacz spektakularne buty Małgorzaty Rozenek-Majdan. To... skrzydła motyla!

1 z 5

Granatowe futrzane klapki - Zara - 119 zł

Granatowe futrzane klapki - Zara - 119 zł
2 z 5

Futrzane klapki - Bershka - 119 zł

Futrzane klapki - Bershka - 119 zł
3 z 5

Klapki z futerkiem - Puma x Rihanna - 329,99 zł

Klapki z futerkiem - Puma x Rihanna - 329,99 zł
4 z 5

Buty sportowe z odczepianymi futrzanymi pomponami - Stradivarius - 139 zł

Buty sportowe z odczepianymi futrzanymi pomponami - Stradivarius - 139 zł
5 z 5

Szare klapki z futerkiem - DeeZee - 48,99 zł

Szare klapki z futerkiem - DeeZee - 48,99 zł
Komentarze