klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Gwiazdy pokochały... welur! Paulina Krupińska już go nosi. Kto jeszcze?

Welur kojarzycie z ubraniami dla dzieci? Teraz powinniście na niego spojrzeć zdecydowanie inaczej, ponieważ zaczął królować na salonach!
Agnieszka Pulikowska
październik 27, 2016

Jest miękki, delikatny i doskonale odbija światło. Nic dziwnego, że doczekał się swojego miejsca na wybiegach największych projektantów.

Po ubrania wykonane z tego materiału często sięgają zagraniczne gwiazdy, jak Kourtney Kardashian, czy Gigi Hadid, ale nie brakuje także polskich sław, które chętnie występują w kreacjach wykonanych z weluru. Doskonałym tego przykładem są stylizacje na gali z okazji urodzin magazynu Party oraz portalu Party.pl. To właśnie tam Paulina Krupińska prezentowała się w welurowej marynarce, Anna Jurksztowicz w modnym kombinezonie, a Sabrina Pilewicz i Monika Mazur w welurowych sukienkach. 

Co warto zauważyć, wszystkie kreacje wykonane z tego materiału były w iście jesiennych kolorach, ale zdecydowanym faworytem okazał się bordo.

Welurowe ubrania coraz częściej możemy znaleźć również w sieciówkach. Szczególnie dużą popularnością cieszą się marynarki i sukienki. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak gwiazdy prezentowały się w welurowych kreacjach. 

Polecamy także:  Styl retro, czyli nieśmiertelna elegancja

1 z 4

Monika Mazur

Monika Mazur
2 z 4

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska
3 z 4

Anna Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz
4 z 4

Sabrina Pilewicz

Sabrina Pilewicz
Komentarze