Wejdź
trendy lato 2014 kombinezony
materiały PR
Moda

Hit na lato 2014: kombinezon

Kombinezony co jakiś czas wracają do łask i podbijają serca i szafy fashionistek. Nic dziwnego: są stylowe, nieoczywiste i, co bardzo ważne, wygodne. Pokochały je gwiazdy, pokochasz i ty!
Kasia Tolak
czerwiec 22, 2014

Kombinezony świetnie wyróżniają się z tłumu sukienek. Wiedzą o tym gwiazdy i dlatego często wybierają je na czerwony dywan. Ty też możesz wyglądać jak gwiazda! Oto 5 "gwiazdorskich" stylizacji z kombinezonami w roli głównej. Aktorki Elizabeth Banks i Cameron Diaz postawiły na seksowną czerń.

Louis Vuitton wiosna-lato 2015 FILM

Elizabeth Banks w kombinezonie z koronką

stylizacja z kombinezonem

Cameron Diaz w kombinezonie bez rękawów

stylizacja z kombinezonem

Beyonce wybrała klasyczne i eleganckie połączenie czerni z bielą, a ognista Jennifer Lopez zdecydowała się na seksowny letni kombinezon w kolorze słodkiej landrynki.

Beyonce w czarno-białym kombinezonie

stylizacja z kombinezonem

Jennifer Lopez w różowym kombinezonie

stylizacja z kombinezonem

Czy kombinezony możemy nosić tylko na specjalne wyjścia? Ależ skąd, wystarczy spojrzeć na Kim Kardashian, która zachwyca w dziennym kombinezonie w kolorze nude.

Kim Kardashian w kombinezonie w kolorze nude

stylizacja z kombinezonem

Komentarze
Styl życia Córka Jennifer Lopez zaśpiewała z nią na "Super Bowl". Ależ ona ma głos!
11-letnia córka Jennifer Lopez dołączyła do niej podczas koncertu na Super Bowl i... nieco przyćmiła mamę!

Halftime Show podczas S,"uper Bowl" to co roku wielkie wydarzenie nie tylko w świecie sportu, ale także muzyki. O występie podczas finału o mistrzostwo w futbolu amerykańskim marzą największe gwiazdy. Niezapomniane show w ciągu ostatnich lat dały już m.in. Beyonce, Lady Gaga czy Katy Perry. W tym roku zaszczyt ten przypadł Shakirze oraz Jennifer Lopez . Latynoski dały niesamowite show i choć Shakira ma 43 lata, a Jennifer Lopez 50, na scenie ruszały się jak na początku swoich karier. Po koncercie oczywiście dużo mówi się o ich niesamowitych możliwościach wokalnych i tanecznych, ale... także o niespodziewanym pojawieniu się na scenie córki Jennifer Lopez .  Córka Jennifer Lopez wystąpiła na Super Bowl Na Super Bowl to Shakira występowała pierwsza, a po niej swoje piosenki śpiewała Jennifer Lopez. W pewnym momencie dołączyła jej córka - Emme ! Takiego gościa na scenie prawdopodobnie nikt się nie spodziewał, choć nie powinno to być zaskoczeniem, bo J.Lo wielokrotnie chwaliła się już talentem wokalnym córki . Emme do swojej mamy i Shakiry dołączyła na sam koniec show i wykonała kilka wersów z utworów "Let's Get Loud" oraz "Born in the U.S.A,".  Emme Muñiz ma 11 lat i jest córką Jennifer Lopez z małżeństwa z Marckiem Anthonym. Po jej występie na Super Bowl nie mamy już wątpliwości, że zamierza iść w ślady mamy i również zostanie piosenkarką. Talent ma równie imponujący!  Występ Emme zobaczycie na poniższym wideo. Córka Jennifer Lopez zaczyna śpiewać w dwunastej minucie, ale polecamy obejrzeć całość. Nie pożałujecie! ;) Zobacz także: Tak Jennifer Lopez wyglądała jako nastolatka! Zdjęcia: EAST

Przeczytaj

Nasze akcje