klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Honorata Skarbek Fryderyki 2018
ONS
Moda

Honorata Skarbek wystylizowała się na Kim Kardashian i... zaliczyła modową wpadkę!

Na galę Fryderyków Honorata Skarbek wybrała bardzo ryzykowną kreację i zaliczyła niemałą stylową gafę. A jak na czerwonym dywanie poradziła sobie reszta gwiazd?
Matylda Nowak
kwiecień 25, 2018

Honorata Skarbek właśnie promuje swoją nową płytę i częściej niż zwykle pojawia się na oficjalnych imprezach. Bardzo też dba o to, żeby nikomu jej obecność na czerwonym dywanie nie umknęła. Dlatego też wybiera odważne i wiele odsłaniające stylizacje. Ten patent na "bycie zauważoną" jest skuteczny, ale dość ryzykowny, o czym Honey przekonała się podczas rozdania Nagród Muzycznych "Fryderyk".

Zobacz także: Zobaczcie makijażowe wpadki gwiazd! Przebiły makijaż z "Pytania na śniadania"?

Skarbek pojawiła się na Fryderykach wystylizowana na Kim Kardashian. Musimy przyznać, że w opinającej ciało, cielistej sukience z głębokim dekoltem Honey wyglądała całkiem seksownie. Ale nic nie ma za darmo! Ponętna kreacja zgubiła Honoratę, która pozując na ściance pokazała światu więcej ciała niż planowała.

Zobacz także: Największa wpadka Złotych Globów? Ta stylizacja oburzyła całe Hollywood

Gdy gwiazdka obiema rękami równocześnie chciała sobie poprawić włosy, głęboki dekolt sukienki odsłonił jedną z jej piersi. Któremuś z fotografów udało się uchwycić ten moment i uwiecznił na zdjęciu nagą pierś Honoraty oraz jej zaklejony specjalną osłonką sutek. Zaraz po zejściu z czerwonego dywanu Skarbek zorientowała się, że zaliczyła sporą wpadkę i podzieliła się swoim wstydem z fanami na Instagramie.

A wy co myślicie o gafie piosenkarki - faktycznie jest "spalona"? W galerii zobaczcie inne intrygujące stylizacje z gali. 

1 z 5

Katarzyna Cerekwicka

Katarzyna Cerekwicka
2 z 5

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni
3 z 5

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow
4 z 5

Monika Brodka

Monika Brodka
5 z 5

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel
Komentarze