klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
joanna krupa i edyta górniak uśmiechnięta
Moda

Joanna Krupa i Edyta Górniak jak siostry! Piosenkarka pokazała się bez makijażu!

Joanna Krupa i Edyta Górniak kilka dni temu pozowały obok siebie w niezwykle podobnych stylizacjach. Gwiazdy postawiły na bardzo podobne ubrania i zupełnie inne makijaże. Modelka pojawiła się w wersji glam, a z kolei piosenkarka całkowicie zrezygnowała z make-upu. Jak wypadają w porównaniu?
Ewelina Błeszyńska
kwiecień 04, 2017

Joanna Krupa i Edyta Górniak na wspólne wieczorne wyjście w Los Angeles wybrały niezwykle podobne outfity. Obie gwiazdy postawiły na czerń, którą przełamywały jasne szpilki w szpic. Edyta Górniak pojawiła się z dużą torbą typu shopper, a Joanna Krupa wybrała złotą kopertówkę. 

Polecamy:  Jak wyglądają Socha, Lewandowska i inne gwiazdy zanim się umalują?

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Joanna Krupa i Edyta Górniak w skórzanych spodniach 

Obie gwiazdy na wieczorne spotkanie wybrały obcisłe skórzane spodnie podkreślające nogi. Joanna Krupa zdecydowała się na ich matową wersję, z kolei Edyta Górniak postawiła na błysk. Co prawda skóra nie należy do dominujących wiosną i latem trendów, ale ten materiał zdecydowanie służy gwiazdom - wyglądają w nim bardzo korzystnie i szalenie kobieco. We wczorajszych stylizacjach uwagę wszystkich przykuł makijaż Edyty Górniak, a właściwie... jego brak. Gwiazda w naturalnej wersji wyglądała dziewczęco i świeżo. Więcej zdjęć gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Co myślicie o tych stylizacjach? 

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Źródło zdjęć: East News

1 z 3

Edyta Górniak i Joanna Krupa w skórzanych spodniach

Edyta Górniak i Joanna Krupa w skórzanych spodniach

Gwiazdy pozowały obok siebie w bardzo podobnych stylizacjach. Zarówno Joanna Krupa, jak i Edyta Górniak zdecydowały się na obcisłe skórzane spodnie oraz czarne topy. Gwiazdy czerń przełamały jasnymi szpilkami. 

2 z 3

Edyta Górniak i Joanna Krupa w wieczorowej czerni

Edyta Górniak i Joanna Krupa w wieczorowej czerni

Skórzane spodnie podkreśliły zgrabne nogi gwiazd i dodały im seksapilu. Outfity miały zdecydowanie wieczorny charakter, ale żadna z gwiazd nie wyglądała na przestylizowaną. 

3 z 3

Edyta Górniak rezygnuje z makijażu?

Edyta Górniak rezygnuje z makijażu?

Co ciekawe Edyta Górniak na imprezie pojawiła się właściwie bez makijażu. W naturalnej wersji prezentowała się świeżo i promiennie. Subtelne podkreślanie urody bardzo jej służy!

Komentarze