klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
szostak i lis na pokazie jemioła
ONS
Moda

Karolina Szostak i Hanna Lis w identycznych butach na pokazie Łukasz Jemioła - to hit wiosny!

Na ostatnim pokazie Łukasza Jemioła pojawiło się liczne grono polskich gwiazd, a wiele z nich wybrało na tę okazję ubrania z kolekcji projektanta. Hitem na pokazie były żółte szpilki, które wybrały Hanna Lis oraz Karolina Szostak - która z nich wyglądała lepiej?

Na pokazie kolekcji wiosna-lato 2017 Łukasza Jemioła mogliśmy zobaczyć najgorętsze trendy tego sezonu. Motywami przewodnimi w kolekcji były wyraziste pasy, mocne kolory oraz romantyczne falbany. Na wybiegu nie zabrakło także charakterystycznych dla projektanta sukienek w stylu boho z koronkowymi wstawkami. Ponadto na pokazie mieliśmy okazję oglądać marynarki oversize, szlafrokowe sukienki, spodnie kuloty oraz bluzy z wycięciami. W kolekcji dominowała biel, granat, bordo i beże, które zostały przełamane mocnymi barwami - intensywnym żółtym oraz pomarańczowym. 

Modne buty na wiosnę 2017

Modelki na wybiegu miały na sobie szpilki w wyrazistych kolorach. W identycznych butach na wczorajszym wydarzeniu pojawiły się dwie polskie gwiazdy - Hanna Lis oraz Karolina Szostak. Hanna Lis zdecydowała się na bardzo modne w nadchodzącym sezonie połączenie dwóch intensywnych kolorów - pomarańczowego oraz żółtego. Dziennikarka miała na sobie modne kuloty oraz luźną marynarkę Łukasza Jemioła oraz wspomniane żółte szpilki. Karolina Szostak żółte szpilki zestawiła z kolei z marynarką oraz sukienką w kolorowe pasy także projektu Jemioła. Szpilki, które miały na sobie gwiazdy pochodzą z nowej kolekcji marki Kazar, a ich koszt to 449 złotych. Warto zaznaczyć, że kolorowe buty to mocny trend tego sezonu - warto wybierać te w kolorze modnej fuksji, czerwieni oraz wszelkich odcieniach żółtego. 

Szpilki Kazar - 449 zł

Zobacz także: Dlaczego gwiazdy noszą za duże buty? 

1 z 3

Hanna Lis na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła

Hanna Lis na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła

Hanna Lis zdecydowała się na modny trend wiosny color blocking, który zakłada łączenie kilku intensywnych barw w jednej stylizacji. Pomarańczowy zestaw od Jemioła oraz żółte szpilki stworzyły perfekcyjne połączenie. 

2 z 3

Karolina Szostak na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła

Karolina Szostak na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła

Karolina Szostak na pokazie pojawiła się w zestawie w szerokie pasy z kolekcji Łukasza Jemioła. Stylizację uzupełniały kontrastujące szpilki w żółtym kolorze.

3 z 3

Karolina Szostak i Maja Sablewska na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła

Karolina Szostak i Maja Sablewska na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła

Na marynarkę w pasy postawiła wczoraj także Maja Sablewska. Gwiazda zdecydowała się jednak na mniej formalne połączenie i dobrała do niej dżinsy oraz zwyczajny t-shirt. 

Komentarze