klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Wolska Trenuje dla Intimissimi
materiały PR
Moda

Katarzyna Wolska w wyjątkowej kampanii Intimissimi #ImAStory

Osiem kobiet z różnych państw świata i osiem niezwykłych historii - najnowsza kampania marki Intimissimi #ImAStory udowadnia, że słowo "kobiecość" nie jest jednoznaczne. Ambasadorki wyłonione w konkursie na Instagramie to prawdziwe kobiety, które reprezentują różne postaci kobiecego piękna. Jedną z nich została Polka - trenerka Katarzyna Wolska.
Ewelina Błeszyńska
wrzesień 29, 2015
Paris FW: Głośny pokaz kolekcji Balmain na sezon wiosna-lato 2016

Intimissimi #ImAStory

W jesienno-zimowej kampanii marki Intimissimi zamiast modelek pojawiły się prawdziwe kobiety, które zostały nowymi muzami marki. Osiem ambasadorek zostało wyłonionych w castingu na Instagramie. Jedną z nich została charyzmatyczna Polka - Katarzyna Wolska, którą z mediów społecznościowych znamy jako "Wolska Trenuje". Nic dziwnego, że to właśnie Kasia została jedną z ośmiu światowych twarzy kampanii - jako trenerka personalna i założycielka grupy treningowej "Real Girls Team" jest świetnym przykładem inspirującej i pięknej (nie tylko zewnętrznie) kobiety.

Zwyciężczynie konkursu #ImAStory

Podczas trwania konkursu każda uczestniczka mogła podzielić się swoją historią, w tym również swoimi unikalnymi pasjami w formie zdjęcia lub wideo. Podczas trwającego prawie miesiąc castingu w social media pojawiło się ponad 15 000 postów. Każdy z nich wyróżniał się nadzwyczajną naturalnością oraz szczerością ze strony kobiet, które dzieliły się tym, co sprawia, że są wyjątkowe. W konkursie wyłoniono 8 kobiet, które zagrały w 8 reklamach telewizyjnych.Kim są te kobiety? Właścicielka włoskiego kurortu i podróżniczka, Miriam Ziino; projektantka wnętrz z Włoch, Marsica Fossati; portugalska aktorka Barbara Laurenco; studentka z Hiszpanii Maria Fernandez Rubies; rosyjska baletnica, Liliya Skovorodnikova; florystka z Austrii Fiona Seidl, węgierska kompozytor piosenek Sonya Korbucz oraz oczywiście Katarzyna Wolska z Polski.

Zobaczcie wywiad z Kasią, która opowiada swoją historię!

Komentarze
Styl życia Konkurs Wygraj Kosmetyki Wszech Czasów
styczeń 04, 2017

1.       POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1.      Organizatorem konkursu pod nazwą „Konkurs Wygraj Kosmetyki Wszech Czasów” (dalej zwanego „Konkursem”) jest Edipresse Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000111462, NIP 526-00-12-586, kapitał zakładowy w całości wpłacony 2.311.320,00 zł (dalej zwana „Organizatorem”). 1.2.      Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (dalej zwanym„Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 1.3.      Regulamin Konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora i na stronie internetowej wizaz.pl . 1.4.      Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 1.5.      W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy i inne osoby współpracujące przy organizacji i prowadzeniu Konkursu, jak również członkowie rodzin wyżej wymienionych osób i osoby pozostające z nimi we wspólnym gospodarstwie domowym. 2.       CZAS TRWANIA KONKURSU 2.1.    Konkurs będzie przeprowadzony na portalu społecznościowym Facebook – na fanpage’u Wizaz.pl oraz dodatkowy konkurs (na takich samych zasadach) na profilu Wizaz.pl na Instagramie. Ogłoszenie o Konkursie ukaże się w dniu 22.03.2017 na fanpage'u (w serwisie Facebook) Wizaz.pl -  https://www.facebook.com/wizaz/?fref=ts  oraz na profilu na Instagramie:  https://www.instagram.com/wizazpl/   2.2.    Konkurs będzie trwał w dniach od 22.03.2017 do 29.03.2017 r. do godz. 23:59 i tylko w tym okresie można dokonywać zgłoszeń do Konkursu 2.3     Rozwiązanie Konkursu nastąpi nie później jak do końca dnia...

Przeczytaj
materiały PR
Moda Masz swój styl? Wygraj wejściówkę na pokaz Allegro
Dziewczyny, to ostatni moment na zdobycie zaproszenia na pokaz Allegro.
Monika Orzechowska
marzec 21, 2016

Chcesz poznać zwycięskie stylizacje z konkursu Allegro #mamswójstyl przygotowane przez Paulę Jagodzińską z beauty-fashion-shopping.pl/ i Kamila Pawelskiego z www.ekskluzywnymenel.com/ ? Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij wejściówkę. O co chodzi? W ramach konkursu Allegro #mamswójstyl jego ambasadorzy – para znanych blogerów – wybrali sześciu zwycięzców, którzy w warszawskim pokazie wezmą udział jako styliści. Aby dostąpić tego zaszczytu, trzeba było rozwiązać zadanie konkursowe, a mianowicie stworzyć stylizacje z czterech do dziewięciu produktów wyszukanych na Allegro. Szukacie inspiracji i lubicie modowe eventy? Jeśli tak – do dzieła! Wyjątkowy pokaz mody Allegro odbędzie już w środę w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie.  Aby zdobyć zaproszenie, odpowiedz na pytanie: Jakie ubranie lub dodatek określa Twój niepowtarzalny styl? Uzasadnij swój wybór i wyślij swoją odpowiedź na adres mamswojstyl@edipresse.pl . Na odpowiedzi czekamy do wtorku, do godz. 23.59 . Nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska!

Przeczytaj
Anna Przybylska i Oliwia Bieniuk
ONS
Styl życia Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Wygląda jak mama
To krótkie nagranie sprawia, że jeszcze bardziej widzimy, jak Oliwia Bieniuk jest podobna do swojej mamy, szczególnie z początków kariery. Zobaczcie.
Agnieszka Pulikowska
kwiecień 10, 2019

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pochwaliła się nagraniem, które powstało na potrzeby konkursu. Oliwia Bieniuk zagrała jedną z głównych ról w produkcji zrealizowanej w szkole. To pierwszy tego typu film z jej udziałem. Oliwia Bieniuk zagrała w szkolnym filmie 16-latkę do tej pory mogliśmy oglądać w kampanii Reserved czy reklamie sieci komórkowej. Teraz pokusiła się o zagranie w amatorskim filmie stworzonym na potrzeby konkursu na najpopularniejszy film IX Przeglądu Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Film produkcji IX LO w Gdyni – Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer", w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF - mówiła Oliwia zachęcając do oddawania głosów na film, w którym zagrała. Jak wypadła Oliwia? Cóż, na niektórych scenach aż przecieramy oczy ze zdziwienia - młoda aktorka wizualnie bardzo przypomina swoją mamę, ale warto też zwrócić uwagę chociażby na to, w jaki sposób się porusza. Zresztą oceńcie sami. Anna Przybylska rozpoczynała swoją karierę w podobnym wieku, co jej córka. Myślicie, że teraz posypią się propozycje dla Oliwii?

Przeczytaj
materiały PR
Pielęgnacja Przejdź metamorfozę z wizaz.pl i Kliniką Cosmopolitan!
Nie jesteś do końca zadowolona ze swojego ciała i chciałabyś coś w sobie zmienić? Przed Tobą wielka szansa! Weź udział w Metamorfozach, które przygotowaliśmy razem z warszawską Kliniką Medycyny Estetycznej Cosmopolitan i zmień się na wiosnę!
Magdalena Borucińska
marzec 21, 2016

Jędrniejsze ciało, mniej centymetrów w biodrach, a może rozjaśnienie przebarwień i likwidacja zmarszczek? Zgłoś się do naszych Metamorfoz i spełnij swoje marzenia o idealnym wyglądzie! Szukamy 3 osób, które są gotowe na duże zmiany i chciałyby wiosną mieć nowy wygląd. Co zrobić, żeby wziąć udział w Metamorfozach? Wypełnij formularz i uzasadnij dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać nowy wygląd! Wybierzemy 3 osoby, które naszym zdaniem mają największą motywację do zmian. Po konsultacjach z lekarzami i kosmetyczkami czeka Cię seria zabiegów z zakresu modelowania sylwetki i medycyny estetycznej oraz zmiana fryzury i koloru włosów. Klinika Medycyny Estetycznej Cosmopolitan Klinika Medycyny Estetycznej Cosmopolitan specjalizuje się w kosmetyce profesjonalnej, oferując zabiegi kosmetologiczne, modelujące sylwetkę, zabiegi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej, konsultacje z wysokiej klasy specjalistami. Zabiegi oferowane w klinice odpowiadają najbardziej wymagającym standardom, nieustannie podążając za najnowszymi trendami, a ich wysoka jakość jest wynikiem współpracy z wiodącymi markami. Oferta Kliniki to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą trwale skorygować sylwetkę i nie poddać się upływowi czasu. Pierwszy etap konkursu zakończony! Wyłoniliśmy 5 dziewczyn, które zakwalifikowały się do drugiego etapu.  Agnieszka J.T., Magdalena Sz., Ewelina P., Kinga W., Patrycja Ł. - czekajcie na nasze maile. Wszystkim tym, które wzięły udział w konkursie bardzo dziękujemy Drugi etap konkursu zakończony! Wyłoniliśmy 3 dziewczyny, które zakwalifikowały się do programu - są to Agnieszka J.T., Magdalena Sz. i Patrycja Ł. Na Ewelinę P. i Kinga W. czekają vouchery o wartości 300 zł.

Przeczytaj