klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kendall jenner uśmiechnięta fryzura makijaż
Moda

Kendall Jenner na czerwonym dywanie pojawiła się w... szortach. Przesada?

Denim na czerwonym dywanie? Na taki pomysł wpadła Kendall Jenner, a jej stylizacja nie mogła pozostać niezauważona.

Kendall Jenner na festiwalu w Cannes pojawiła się w... dżinsowych szortach. Modelka często lubi szokować na czerwonym dywanie, a jej ostatnia stylizacja z pewnością może być zaliczona do najbardziej oryginalnych kreacji zaprezentowanych w Cannes. Kendall zdecydowała się na miks stylu wieczorowego oraz codziennego i połączyła czarny top z trenem ze szpilkami oraz właśnie z dżinsowymi szortami. Efekt? Z pewnością jest oryginalnie, ale czy to odpowiednia stylizacja na czerwony dywan? 

Ida Nowakowska z mężem wybrali już imię dla dziecka? "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

Kendall Jenner w szortach na festiwalu w Cannes 2017 

Kendall oryginalny zestaw z czarnym topem z trenem oraz dżinsowymi szortami zaprezentowała na imprezie Fashion for Relief, która organizowana jest w czasie trwania Festiwalu w Cannes. Modelka mocno wyróżniała się na tle innych gwiazd, które pozowały na ściance w spektakularnych, eleganckich kreacjach. Więcej zdjęć stylizacji Kendall Jenner znajdziecie w naszej galerii - myślicie, że to odpowiednia stylizacja na czerwony dywan? 

Zobacz także: Kendall Jenner w niewidzialnych dżinsach. Supermodne czy po prostu brzydkie?

  

1 z 3

Kendall Jenner w szortach na czerwonym dywanie

Kendall Jenner w szortach na czerwonym dywanie

Asymetryczny top z długim trenem, który miała na sobie Kendall to projekt Alexandra Vauthiera. Elegancki i spektakularny top modelka zestawiła ze zwyczajnymi szortami. 

2 z 3

Kendall Jenner w szortach na czerwonym dywanie

Kendall Jenner w szortach na czerwonym dywanie

Dżinsowe szorty w połączeniu z oryginalną górą nabrały bardziej eleganckiego charakteru, ale i tak nie wydają się być odpowiednie na czerwony dywan. Kendall z pewnością się wyróżniała, ale nie jesteśmy pewne czy w pozytywnym tego słowa znaczeniu. 

3 z 3

Kendall Jenner w szortach na czerwonym dywanie

Kendall Jenner w szortach na czerwonym dywanie

Kendall oryginalną stylizację przygotowała na imprezie Fashion for Relief, która towarzyszy Festiwalowi w Cannes. Podczas Festiwalu Kendall zaprezentowała bardziej wytworne kreacje, ale tym razem zdecydowała się przełamać formalny styl za pomocą denimu. Jak podoba wam się ta stylizacja?

Komentarze