klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Klaudia El Dursi ma własny sklep z ubraniami! Ceny? Zaskakująco... wysokie

Okazuje się, że Klaudia El Dursi nie tylko pragnie rozwijać karierę w modelingu, ale także... ogólnie w modzie. Ma już nawet własny sklep odzieżowy.
Ewelina Błeszyńska
październik 25, 2019

Klaudia El Dursi to bez wątpienia najbardziej popularna uczestniczka nowej edycji programu "Top Model". Już po emisji pierwszego odcinka zrobiło się o niej głośno, bo wyróżniała się urodą na tle innych uczestników. Przypomnijmy, że ojciec Klaudii pochodzi z Libanu, a mama jest Polką. Klaudia regularnie podsyca zainteresowanie swoją osobą poprzez zdradzanie kolejnych szczegółów z życia prywatnego. Ostatnio głośno m.in. o jej trudnym dzieciństwie. Wiele zagadek budzi także przeszłość Klaudii - okazuje się, że dziewczyna jeszcze przed programem pracowała jako modelka, a nawet... posiada własny sklep z ubraniami!

"Hotel Paradise" - nowy sezon "będzie kipieć seksem"?! Klaudia El Dursi zdradza prawdę

Sklep z ubraniami Klaudii El Dursi

Sklep uczestniczki "Top Model" nosi nazwę "Dursi" i  ma zaskakująco szeroki asortyment. Na stronie internetowej znajdziemy m.in. wiele modeli sukienek, koszul, spódnic i spodni. Wszystkie ubrania ze sklepu Klaudii są bardzo klasyczne i nie wyróżniają się niczym szczególnym. Mimo wszystko mają wysokie ceny - przykładowo sukienka to koszt prawie 700 złotych. Z kolei za body trzeba zapłacić prawie 500 złotych. Większość ubrań wykonana jest po prostu z bawełny, więc nie wiemy czemu ceny w sklepie są tak wygórowane.

W naszej galerii znajdziecie ubrania sprzedawane przez Klaudię. Wydałybyście na nie tak duże pieniądze?

Zobacz także: Klaudia El Dursi opowiedziała czemu zawdzięcza szczupłą figurę

Zdjęcie główne: Instagram

1 z 5

Dursi - sukienka - 679 zł

Dursi - sukienka - 679 zł
2 z 5

Dursi - sukienka - 679 zł

Dursi - sukienka - 679 zł
3 z 5

Dursi - koszula - 629 zł

Dursi - koszula - 629 zł
4 z 5

Dursi - body - 429 zł

Dursi - body - 429 zł
5 z 5

Dursi - bluza - 459 zł

Dursi - bluza - 459 zł
Komentarze