klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Kolejna odważna stylizacja Julii Wieniawy. Wycięcie w jej sukni sięgało bioder

Na imprezie organizowanej przez Plejadę pojawiło się wiele gwiazd. Julia Wieniawa pozowała w sukni z odważnym wycięciem, a Doda w kreacji z wielkimi bufkami. Kto wyglądał najlepiej?

Od kilku miesięcy podczas eventów najwięcej spojrzeń przyciąga Julia Wieniawa i tak było też na imprezie Plejady. Odkąd Julia Wieniawa spotyka się z Baronem, jej stylizacje na czerwonym dywanie są coraz bardziej odważne. Na jednej z imprez pozowała w kusej sukience z cekinów, a na ostatniej z show-biznesowych imprez pojawiła się w wyjątkowo odważnej kreacji.

Błyszcząca suknia młodej gwiazdy nie tylko eksponowała dekolt, ale także nogi. Rozcięcie w sukni było tak wysokie, że... na niektórych ujęciach widać bieliznę Julii. Suknia z Madonnna Atelier była przepiękna, ale gdyby wycięcie nie było tak odważne, całość z pewnością wyglądałaby o wiele lepiej.

Nie uwierzysz, która z gwiazd malowała się w kościele, a która w… Toi Toiu!

Gwiazdy na imprezie Plejady

Oprócz Julii Wieniawy na imprezie błyszczała (dosłownie!) także Marcelina Zawadzka, która wybrała seksowną sukienkę mini z cekinów. Musimy przyznać, że dawno nie widziałyśmy tak udanej stylizacji w wydaniu Marceliny. Świetnie wyglądała także Natasza Urbańska, która potrafi prezentować się zgrabnie nawet w sukience z piór. Na ekstrawagancką suknię z przesadzonymi bufkami postawiła z kolei Doda. Naszym zdaniem o wiele lepiej wyglądała dwa lata temu, kiedy postawiła na elegancką, biało-czarną kreację.

Pozostałe ciekawe stylizacje gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Kto według was wyglądał najlepiej, a kto nie trafił ze stylizacją?

Zobacz także: Wieniawa nosi sukienkę z H&M. Cena? Wyjątkowo atrakcyjna!

1 z 7

Alżbeta Lenska

Alżbeta Lenska
2 z 7

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka
3 z 7

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska
4 z 7

Doda

Doda
5 z 7

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa
6 z 7

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan
7 z 7

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek
Komentarze