klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
doda makijaż fryzura w cannes 2017
ONS
Moda

Kolejna stylizacja Dody w Cannes, ale tym razem... wpadka. Piosenkarka założyła za małe buty?

Jej pierwsza stylizacja w Cannes zachwycała, ale drugiego dnia Dodzie nie udało się uniknąć wpadki. Gwiazda założyła zbyt wąskie (lub po prostu za małe?) buty, które odciągały uwagę od widowiskowej sukienki...

Doda ponownie pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes. Piosenkarka, która na Festiwalu Filmowym gości jako producentka filmowa na swój debiut na czerwonym dywanie wybrała zjawiskową kreację Ralph&Russo, a kolejna dnia postawiła na sukienkę mini Nicolasa Jebrana. Jej pierwsza stylizacja wzbudziła raczej pozytywne komentarze, ale niestety drugiego dnia na Festiwalu Doda raczej nie może zaliczyć do udanych. A to dlatego, że od bogato zdobionej sukienki uwagę odciągały... za ciasne szpilki

Ile ważą polskie gwiazdy: Wieniawa, Rozenek, Lewandowska, Doda, El Dursi... Jak myślicie, która najmniej?

Doda w Cannes pokazała się w za małych butach? 

Klasyczne szpilki (prawdopodobnie Louboutin), które do białej sukienki dobrała Doda doskonale pasowały do stylizacji, ale stopy piosenkarki wyglądały w nich wyjątkowo niekorzystnie. Doda najwyraźniej wybrała zbyt mały rozmiar lub szpilki były po prostu zbyt wąskie w stosunku do jej stopy. W efekcie końcowym jej palce u stóp nie mieściły się w bucie, a Doda sprawiała wrażenie, jakby ledwo mogła w nich ustać. Warto zaznaczyć, że noszenie tak ciasnych butów nie tylko wygląda nieestetycznie, ale przede wszystkim jest bardzo groźne dla zdrowia. Samo chodzenie w butach na wysokim obcasie jest dużym wysiłkiem, a w połączeniu ze zbyt małym rozmiarem jest naprawdę niebezpieczne.
Zobaczcie w naszej galerii wszystkie zdjęcia ostatniej stylizacji Dody. 

Zobacz także: Dominika Kulczyk w Cannes pozowała z bajecznie drogą torebką. Pochodzi z kolekcji...

1 z 3

Doda - druga stylizacja na Festiwalu Filmowym w Cannes

Doda - druga stylizacja na Festiwalu Filmowym w Cannes

Podczas drugiej wizyty na czerwonym dywanie Doda ponownie wybrała białą kreację. Wyszywana perełkami, cekinami i kryształami sukienka Nicolasa Jebrana mocno odsłaniała ciało. Wątpliwość mogła budzić jej długość, która wydawała się odrobinę za krótka na czerwony dywan w Cannes. 

2 z 3

Doda - druga stylizacja na Festiwalu Filmowym w Cannes

Doda - druga stylizacja na Festiwalu Filmowym w Cannes

Doda do białej sukienki mini dobrała cieliste szpilki, które całkowicie odciągnęły uwagę od reszty stylizacji. Za ciasne buty sprawiły, że stopy piosenkarki znalazły się na pierwszym planie. 

3 z 3

Doda - druga stylizacja na Festiwalu Filmowym w Cannes

Doda - druga stylizacja na Festiwalu Filmowym w Cannes

Na zdjęciach z czerwonego dywanu widzimy, że Doda miała duży problem w ustaniu w za ciasnych szpilkach. Wąskie szpilki w połączeniu z szeroką stopą niestety gwarantują tylko ból i nieestetyczny wygląd. Kupowanie zbyt ciasnych butów nigdy nie jest dobrym pomysłem, bo narażamy własne zdrowie, a przecież żadne buty nie są tego warte. 

Komentarze