klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Doda Róże Gali 2017
ONS
Moda

Kontrowersyjna stylizacja Dody! Tę spódnicę po prostu trzeba zobaczyć...

Na pewno było oryginalnie i kontrowersyjnie, ale czy stylizację Dody można ocenić na plus? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.
Ewelina Błeszyńska
listopad 21, 2017

Doda na imprezie Róże Gali 2017 zaskoczyła wyborem wyjątkowo... dziwnej kreacji. Piosenkarka pozowała w czarnej spódnicy mini z ekstrawaganckim tyłem, do której dobrała biały sweter eksponujący plecy. Tył spódnicy od Redemption przypominał pełen objętości tren, na który składało się wiele falban. Ta kreacja zdecydowanie nie mogła pozostać niezauważona! 

One powiększyły biust! Doda, Rozenek, Siwiec, Lipińska... Wiecie, kto jeszcze?

Róże Gali 2017: Doda w czarnej sukni

Choć stylizacja Dody przyciągała spojrzenia nie jesteśmy pewne czy w pozytywnym sensie. Doda uwielbia szokować na czerwonym dywanie my zdecydowanie bardziej lubimy ją w klasycznym wydaniu. Przykładowo na 10. urodzinach dwutygodnika "Party" pojawiła się w eleganckiej sukni w kwiaty, w której prezentowała się o wiele lepiej. Zdjęcia jej stylizacji z imprezy Róże Gali znajdziecie w naszej galerii. Co sądzicie o jej spódnicy?

Zobacz także: Co za dekolt! Tak seksownej Julii Wieniawy jeszcze nie widzieliśmy!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

1 z 4

Doda na imprezie Róże Gali 2017

Doda na imprezie Róże Gali 2017

Doda zdecydowała się na kontrastowe połączenie stylu codziennego z wieczorowym. Biały sweterek, który eksponował jej tatuaże od Violi Piekut połączyła z oryginalną spódnicą od Redemption. Pamiętacie suknię ślubną Sary Boruc? Ona także zdecydowała się na połączenie sweterka z fantazyjną spódnicą.

2 z 4

Doda na imprezie Róże Gali 2017

Doda na imprezie Róże Gali 2017

Najbardziej kontrowersyjnym elementem stylizacji Doda był oczywiście przesadzony tył spódnicy, który odrobinę przypomina nam suknie bohaterek "Przeminęło z wiatrem". W filmie suknie zachwycały, ale trudno to samo powiedzieć o stylizacji Dody...

3 z 4

Doda na imprezie Róże Gali 2017

Doda na imprezie Róże Gali 2017

Zanim Doda zaczęła pozować na ściance miała na sobie także szmaragdową ramoneskę wykonaną z aksamitu.

4 z 4

Doda na imprezie Róże Gali 2017

Doda na imprezie Róże Gali 2017

A co wy sądzicie o stylizacji Dody? Było stylowo, a może jednak... komicznie?

Komentarze