klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Kreacje gwiazd na rozdaniu nagród Grammy. Największą wpadkę zaliczyła... Jennifer Lopez

Jennifer Lopez zawsze bryluje na czerwonym dywanie, ale tym razem na rozdaniu Grammy była jedną z najgorzej ubranych gwiazd. Co poszło nie tak?

Sezon wielkich imprez show-biznesowych trwa w najlepsze! Kalendarz gwiazd w ostatnim czasie jest bardzo napięty - tylko w miniony weekend odbyły się aż dwie imprezy: rozdanie nagród BAFTA oraz Grammy. My skupimy się na tej drugiej, gdzie gwiazdy zaprezentowały o wiele ciekawsze stylizacje. Na rozdaniu statuetek dla muzyków co roku królują lekko dziwne, przesadzone stylizacje. Tak było i tym razem - kombinezon o bardzo przekombinowanym fasonie założyła Kylie Jenner, Katy Perry natomiast szokowała w sukni z komicznym dołem. Fatalnie ubranych gwiazd było sporo, ale mimo wszystko najbardziej zaskoczyła nas stylizacja... Jennifer Lopez. 

Makijaż Jennifer Lopez krok po kroku (sama się tak umalujesz - serio!)

Grammy 2019 - najgorszej wyglądała Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez na czerwonym dywanie prezentuje hollywoodzki szyk, ale na rozdaniu nagród Grammy postanowiła wyjść ze swojej strefy komfortu i nie wyszło jej to na dobre. Suknia projektu Ralph&Russo z kamieniami była piękna, ale... piosenkarka założyła do niej także kapelusz z ogromnym rondem. Look wyglądał świetnie na wybiegu, ale u Jennifer całość nie prezentowała się najlepiej. Musimy przyznać, że wolimy ją oglądać w kobiecym i seksownym wydaniu.

Na rozdaniu nagród Grammy pojawiło kilka gwiazd, które zdecydowały się na eleganckie kreacje. Świetnie wyglądały m.in. Camila Cabello, Alicia Keys czy Lady Gaga. Zajrzyjcie do naszej galerii i zdradźcie nam w komentarzach, która stylizacja podobała wam się najbardziej.

Zobacz także: Dopiero zachwycała sylwetką, ale teraz przesadziła... Jennifer Lopez zaczyna przypominać Terminatora!

1 z 7

Grammy 2019: Jennifer Lopez

Grammy 2019: Jennifer Lopez
2 z 7

Grammy 2019: Kylie Jenner

Grammy 2019: Kylie Jenner
3 z 7

Grammy 2019: Lady Gaga

Grammy 2019: Lady Gaga
4 z 7

Grammy 2019: Alicia Keys

Grammy 2019: Alicia Keys
5 z 7

Grammy 2019: Katy Perry

Grammy 2019: Katy Perry
6 z 7

Grammy 2019: Camila Cabello

Grammy 2019: Camila Cabello
7 z 7

Grammy 2019: Heidi Klum

Grammy 2019: Heidi Klum
Komentarze