klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
księżna kate w polsce na lotnisku z charlotte
Moda

Księżna Kate jest już w Polsce! Mamy zdjęcia jej pierwszej kreacji

Po długim czasie oczekiwania Kate i William z dziećmi wylądowali na lotnisku w Warszawie. Oto pierwsza stylizacja księżnej Kate!

Księżna Kate razem z mężem Williamem oraz dziećmi (Charlotte i Jerzym) są już w Polsce! Dziś przed godziną 14:00 rodzina książęca pojawiła się na Okęciu. Księżna Kate postawiła na jeden ze swoich ulubionych kolorów - biel. Kate Middleton postawiła na płaszcz, który zestawiła z cielistymi szpilkami. Więcej jej zdjęć z lotniska znajdziecie w naszej galerii.

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Księżna Kate i książę William z wizytą w Polsce

Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi będą gościć w Polsce przez dwa dni. Grafik ich wizyty jest dość napięty. Z lotniska udadzą się prosto do Pałacu Prezydenckiego, gdzie powita ich Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną Agatą, a następnie zaplanowana jest ich wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. Około godziny 17.00 William i Kate udadzą się do centrum The Heart, gdzie będą rozmawiać z młodymi, polskimi przedsiębiorcami. O 20.00 ma z kolei odbyć się przyjęcie w Łazienkach Królewskich na około 600 osób - to właśnie na tym wydarzeniu książę William ma wygłosić przemówienie.

Drugiego dnia wizyty William i Kate będą gościć w Gdańsku. Po wizycie w naszym kraju para książęca uda się do Niemiec, gdzie zaplanowane jest spotkanie z Angelą Merkel. Pierwsze zdjęcia rodziny książęcej z Polski znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Dziś jest ikoną stylu, ale nie zawsze tak było. Tak księżna Kate wyglądała zaledwie 10 lat temu

Źródło zdjęć: East News, ONS

1 z 5

Księżna Kate w Polsce

Księżna Kate w Polsce

Na lotnisku w Warszawie księżna Kate pojawiła się w białym zestawie podkreślającym talię domu mody Alexander McQueen. Kreacja kosztowała 1995 funtów (prawie 10 tys. złotych). Księżna Kate przez cały czas na rękach trzymała córeczkę Charlotte, która wyglądała uroczo w różowej sukience.

Źródło zdjęcia: EAST NEWS

2 z 5

Księżna Kate w Polsce

Księżna Kate w Polsce

Do białego zestawu Kate Middleton dobrała swój ulubiony typ butów - klasyczne cieliste szpilki Gianvito Rossi, które wydłużają nogi.

Źródło zdjęcia: EAST NEWS

3 z 5

Księżna Kate w Polsce

Księżna Kate w Polsce

Kreacja, którą wybrała księżna Kate to tak naprawdę płaszcz domu mody Alexander McQueen. Płaszcz posiadał delikatną baskinkę w okolicach talii, a księżna wyglądała w nim świeżo, szykownie i elegancko.

4 z 5

Para książęca w Polsce

Para książęca w Polsce

Księżna Kate zdecydowała się na prosty, klasyczny zestaw od ulubionej marki - Alexander McQueen. Księżna ten dom mody wybrała m.in. podczas własnego ślubu oraz w dniu ślubu swojej siostry Pippy.

Źródło zdjęcia: ONS

5 z 5

Para książęca w Polsce

Para książęca w Polsce

Jak zawsze uwagę od Kate i Williama odciągały ich dzieci. Przepiękna Charlotte oraz Jerzy w króciutkich szortach, który wyglądał, jak prawdziwy angielski dżentelmen. ;)

Komentarze