klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kate middleton sukienka gosi baczyńskiej
ONS
Moda

Księżna Kate na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała sukienkę Gosi Baczyńskiej!

Pierwszy dzień wizyty księcia Williama i księżnej Kate w Polsce ma zakończyć przyjęcie w Łazienkach Królewskich. Kate wybrała na tę okazję wyjątkowo przepiękną kreację od Gosi Baczyńskiej!

Kate Middleton podczas przyjęcia w Łazienkach Królewskich jak zawsze oczarowała wyborem kreacji. W ciągu dnia księżna Kate wyglądała przepięknie w taliowanym płaszczu jej ulubionego domu mody - Alexander McQueen, a wieczorem ponownie wybrała biel. Na przyjęciu w Łazienkach Królewskich pojawiła się w sukni na ramiączkach ze zdobieniem w okolicach talii, do której dobrała klasyczne perły i jak zawsze wyglądała przepięknie. Sukienka to projekt polskiej projektantki - Gosi Baczyńskiej!

Gwiazdy, które zrobiły sobie zęby. Pazura, Lewandowska i Mercedes kiedyś nie zachwycały uśmiechem

Księżna Kate i książę William w Łazienkach Królewskich

Na koniec pierwszego dnia wizyty księcia Williama i księżnej Kate w Polsce zaplanowano przyjęcie w Łazienkach Królewskich. Wyprawił je ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce z okazji urodzin królowej Elżbiety II. W przyjęciu w Starej Oranżerii wzięło udział około 600 osób, a wśród oczywiście byli William i Kate. Zdjęcia stylizacji księżnej znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Dziś jest ikoną stylu, ale nie zawsze tak było. Tak księżna Kate wyglądała zaledwie 10 lat temu

1 z 4

Księżna Kate w sukience od Gosi Baczyńskiej

Księżna Kate w sukience od Gosi Baczyńskiej

Biała sukienka ze zdobieniem w talii oraz z fantazyjnym dołem została zaprojektowana przez Gosię Baczyńską. Jak informuje serwis Party.pl - około miesiąc temu do projektantki zgłosili się przedstawiciele księżnej z prośbą o lookbook. 

2 z 4

Księżna Kate w sukience od Gosi Baczyńskiej

Księżna Kate w sukience od Gosi Baczyńskiej

Sukienka, w której na przyjęciu w Łazienkach Królewskich pojawiła się Kate Middleton pochodzi ze specjalnej kolekcji projektantki "Back to the future" i została wybrana dla księżnej przez samą Gosię. Do sukienki Kate dobrała klasyczne perły. 

3 z 4

Księżna Kate w sukience Gosi Baczyńskiej

Księżna Kate w sukience Gosi Baczyńskiej

Sukienka Kate zachwycała misternym zdobieniem w talii oraz ciekawą formą spódnicy. Zdjęcie sukienki zanim jeszcze trafiła do księżnej pokazał portal Party.pl.

4 z 4

Księżna Kate w sukience od Gosi Baczyńskiej

Księżna Kate w sukience od Gosi Baczyńskiej

Księżna Kate podczas wizyt dyplomatycznych zazwyczaj nosi projekty Alexandra McQueena, więc wybór kreacji od Gosi Baczyńskiej jest dużym sukcesem dla polskiej projektantki. Mamy nadzieję, że Kate jeszcze wiele razy sięgnie po jej projekty!

Źródło zdjęcia: East News

Komentarze