Wejdź
Moda

Księżne Kate i Meghan pokochały ten model butów. Szybko się wyprzedaje!

Królowa Elżbieta II nie lubi tego rodzaju butów, ale Meghan i Kate ciągle go noszą. Wybrały nawet taką samą markę.

Styl księżnych Kate i Meghan dość mocno różni się od siebie. Kate jest dość zachowawcza, a Meghan bardziej nowoczesna - często nosi dżinsy, długość mini i mniej klasyczne fasony ubrań. Księżne właściwie nigdy nie noszą takich samych rzeczy, ale jest pewien wyjątek. Mowa o espadrylach na koturnie marki Castaner, które obydwie bardzo często noszą latem. Meghan ma w swojej kolekcji czarne, a Kate zdecydowała się na buty w beżowym kolorze.

Z wizytą w showroomie: modne buty na lato 2015

Meghan i Kate noszą takie same buty

Espadryle na koturnie od Castaner są dostępne w różnych wzorach oraz wersjach kolorystycznych, a ich cena to 130 dolarów (około 500 złotych). Odkąd księżne zaczęły pokazywać się w butach marki, niektóre modele wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Warto jednak zaznaczyć, że podobne buty letnie na koturnie w swojej ofercie ma wiele sieciówek i to w niższych cenach. Zwróćmy uwagę na wiązanie wokół kostki - w tym sezonie jest bardzo pożądane.

Choć zarówno Meghan, jak i Kate kochają espadryle na koturnie, ich fanką nie jest królowa Elżbieta II. Nie od dziś wiadomo, że królowa uważa ten rodzaj butów za nieelegancki, ale księżne mimo wszystko z niego nie rezygnują. Wcale nas to nie dziwi - nie ma wygodniejszych butów na lato!

Zobacz także: Sukienka w stylu księżnej Kate? Kupicie ją na wyprzedaży w Mohito

Zdjęcia: EAST NEWS

Komentarze
Meghan Markle
ONS
Styl życia Meghan Markle dostała szlaban na... królewskie klejnoty!
Jak donosi związany z dworem brytyjskim informator, królowa Elżbieta ograniczyła żonie księcia Harry'ego dostęp do skarbca. To kara za...
Matylda Nowak
kwiecień 04, 2019

Meghan Markle zdecydowanie nie jest ulubienicą królowej Elżbiety II. Żona księcia Harry'ego "podpadła" sędziwej monarchini dość łamiąc królewski protokół . Królowa nie może też podobno wybaczyć Meghan skandalu jaki wywołało zachowanie jej ojca czy przyrodniego brata . Niespecjalnie więc zdziwiła nas informacja, która niedawno pojawiła się w brytyjskich mediach. Kilka gazet i czasopism opublikowało doniesienia związanego z Pałacem Buckingham informatora, według którego królowa Elżbieta zablokowała księżnej Sussex dostęp do królewskiego skarbca . Zobacz także: Tych butów nie wolno nosić na dworze, bo Elżbieta II ich nienawidzi. Ale Meghan Markle się zbuntowała! Dlaczego Meghan nie może korzystać z królewskiego skarbca? W skarbcu królewskim znajduje się między innymi drogocenna biżuteria gromadzona przez kolejnych brytyjskich władców. I członkinie rodziny królewskiej mogą - oczywiście za zgodą Elżbiety II - wypożyczać tę biżuterię na specjalne okazje. To ze skarbca pochodzą naszyjniki, kolczyki oraz tiary, w których za mąż wychodziły księżna Kate, księżniczka Eugenia czy Meghan Markle ... Okazuje się, że od niedawna księżna Sussex ma z woli królowej ograniczony dostęp do tych błyskotek. Dlaczego? Podobno Elżbiecie II nie spodobała się "roszczeniowa postawa" Meghan, która chciała do ślubu iść w innej tiarze niż ta, którą jej zaproponowano. Równocześnie ulubienica królowej i żona drugiego w kolejce pretendenta do tronu, Kate, może bez przeszkód korzystać z królewskiego skarbca . Informator, na którego słowa powołali się brytyjscy dziennikarze twierdzi, że o decyzji królowej poinformował księżnę Sussex jej teść - książę Karol. I - jak można się było spodziewać - Meghan była niepocieszona... Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony...

Przeczytaj

Nasze akcje