Wejdź
Margaret i Natasza Urbańska w podartych jeansach
ONS
Moda

Która lepiej wygląda w podartych jeansach? Natasza Urbańska czy Margaret?

Natasza Urbańska wystąpiła w tych podartych jeansach w programie SuperSTARcie, a Margaret na Gali Eska Music Awards. Która wyglądała lepiej?
Kasia Tolak
styczeń 23, 2015

Natasza Urbańska zestawiła podarte jeansy z nieco infantylną bluzą z Myszką Miki. Całość mocno kojarzy się z latami 90. Margaret dopasowała do nich glamour dodatki - jedwabną bluzkę i futerko.

Margaret i Natasza Urbańska w podartych spodniach

Margaret i Natasza Urbańska

Komentarze
Natasza Urbańska w falowanych włosach i srebrnej kurtce
Fryzury Natasza Urbańska już tak nie wygląda! Postawiła na najmodniejszą koloryzację tego sezonu
Natasza Urbańska obcięła i przefarbowała włosy! W tej długości i kolorze wygląda zdecydowanie lepiej.
Milena Majak
marzec 29, 2017

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial) 13 Gru, 2016 o 1:29 PST Na Instagramie Nataszy Urbańskiej pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w zupełnie nowej fryzurze. Metamorfozą postanowiła się pochwalić, będąc jeszcze w salonie fryzjerskim. W opisie do fotografii napisała, że „chyba jednak wiosna idzie” :). Nic dziwnego, że również ona zdecydowała się na zmianę wizerunku. Ostatnio między innymi Kinga Rusin postanowiła odświeżyć fryzurę .  7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook! Naszym zdaniem jest to zmiana zdecydowanie na plus. Blond, na który postawiła Natasza zdecydowanie lepiej do niej pasuje. Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial) 28 Mar, 2017 o 7:31 PDT Nietrudno jednak zauważyć, że kolor nie został jednolicie nałożony na całą długość włosów . Widać chociażby delikatnie przeciągnięty odrost , który w tym roku będzie wyjątkowo modny. Pozwala nie tylko na wydłużenie czasu między wizytami u stylisty fryzur , ale również na swobodne przejście chociażby do koloryzacji typu ombre lub po pewnym całkowite zrezygnowanie z farbowania i pozostanie przy naturalnym kolorze. Wcześniej włosy Nataszy Urbańskiej sięgały za ramiona niemal do łopatek. Teraz zostały wyraźnie skrócone i mocno wycieniowane na końcach. Poza tym poprzedni wyjątkowo ciemny kolor sprawiał, że wyglądała dość poważnie. Nawet delikatne refleksy niestety nie zniwelowały tego wrażenia. Co myślicie o zmianie Nataszy Urbańskiej? Wy też planujecie wiosenną rewolucję włosową? :) Zdjęcie główne: Instagram

Przeczytaj

Nasze akcje