Wejdź
Monika Olejnik i Candy Girl w ptaku na głowie
ONS
Moda

Która wygląda lepiej w ptaku na głowie? Olejnik czy Candy Girl?

Oszałamiające nakrycie głowy Moniki Olejnik - ptak - wzbudziło nie lada sensację na tegorocznym Balu Dziennikarzy. Potem internet obiegła informacja, że takie samo już kilka lat temu nosiła Rafalala. My tymczasem mamy zdjęcie Candy Girl, która 3 lata temu pojawiła się w nim na pokazie Ralpha Laurena.
Kasia Tolak
luty 13, 2015

Monika Olejnik ptaka założyła jako uzupełnienie czarnej eleganckiej, choć mało atrakcyjnej sukni, a Candy Girl do "męskiego" garnituru. Która z nich lepiej wygląda w ptaku na głowie?

Monika Olejnik i Candy Girl w ptaku na glowie

Monika Olejnik i Candy Girl w ptaku na głowie, fot. ONS

Komentarze
Cukrowy spray do włosów - jak działa
Fotolia, materiały PR
Fryzury Cukrowy spray do włosów – czym różni się od kosmetyków z solą morską?
Używałyście sprayów do włosów z dodatkiem soli morskiej, który zapewniają tzw. beach look? Zmatowione i lekko potargane włosy to efekt używania kosmetyków z solą morską. Jednak na rynku pojawiają się kolejne produkty, które swoje działanie opierają na...cukrze! Zobaczcie, czym różnią się spraye z cukrem od tych z solą morską.
Anna Jastrzębska
luty 01, 2016

Czym różnią się spray cukrowe od kosmetyków z solą morską? Spraye z solą morską są dość trudne w użytkowaniu - w łatwy sposób nadają teksturę i sprawdzają się przy ugniataniu włosów dłońmi, natomiast nie wszystkim odpowiada matowe wykończenie, które pozostawiają. Dzięki zawartości cukru można w łatwy sposób uzyskać objętość. Po soli włosy stają się matowe i haczykowate, co ułatwia uzyskanie efektu fryzury jak po zejściu plaży (beach look). Spray z solą morską nadaje się do stosowania zarówno na włosy wilgotne, jak i suche. To produkt, który uwalnia kreatywność. Natomiast produkt z zawartością cukru nadaje się również do modelowania włosów na szczotkę w celu uzyskania dużej objętości i sprężystości włosów. Efekt jest spektakularny, a także długotrwały. Włosy w porównaniu do soli morskiej są gładsze, z większym połyskiem i mniej haczykowate - mówi Agnieszka Płusa ekspert marki Wella Professionals, Salon Agnieszka Płusa, Duchnicka 3. Spraye cukrowe powinny więc pokochać wszystkie dziewczyny, które lubią naturalny efekt wykończenia i zdrowe, błyszczące włosy, które mają spektakularną objętość. Spraye cukrowe do włosów: Od lewej: Cukrowy spray TIGI Candy Fixations Sugar Shock, 71zł, Cukrowy spray Wella EIMI, 44,90zł Sprawdź kody rabatowe na kosmetyki i zapachy w iperfumy.pl Używałyście sprayów z solą morską albo cukrowych? Jakie są Wasze wrażenia?

Przeczytaj

Nasze akcje