klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Legginsy, dzwony, rurki... Zobaczcie, jak je noszą najsłynniejsze trojaczki show-biznesu ;)

Każda z nich ma inny styl, ale też nienaganną figurę. Która najlepiej się prezentuje?
Agnieszka Pulikowska
grudzień 19, 2016

Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Hanna Lis zaprzyjaźniły się w programie "Azja Express". Od tamtej pory stale utrzymują ze sobą kontakt. Ostatnio mogliśmy je oglądać m.in. w programie "Dzień Dobry TVN", w którym wystąpiły w typowo zimowych stylizacjach. Każda z nich zdecydowała się na jasny, ciepły sweter. Różniły się jednak spodniami. 

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia nosić dzwony, Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na legginsy, które jeszcze mocniej podkreśliły jej szczupłe nogi, a Hanna Lis zdecydowała się na klasyczne rurki.

Zobaczcie, jak się prezentowały te trzy stylowe blondynki. Która z nich wygląda najlepiej? 

Polecamy także:  Lady Gaga w kurtce polskiego projektanta!

1 z 4

Bohaterki "Azja Express"

Bohaterki

Na początku nic nie zapowiadało, że Hanna Lis, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan się zaprzyjaźnią. A jednak! Jak do tego doszło? W programie "Dzień Dobry TVN" gwiazdy opowiadały, że zbliżyło je do siebie m.in... łamanie regulaminu w programie "Azja Express". W wielkim ukryciu Agnieszka dała Małgorzacie... banana ;). 

2 z 4

Agnieszka Woźniak- Starak

Agnieszka Woźniak- Starak

Dziennikarka wybrała skórzane legginsy, które zestawiła ze swetrem sięgającym jej do ud i ciepłą kurtką. Naszą uwagę zwróciły bardzo szczupłe nogi dziennikarki (a ma buty na płaskim obcasie!). 

3 z 4

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Gwiazda zdecydowała się na spodnie dzwony. Zestawiła je ze swetrem z naszyciami oraz klasycznym szarym płaszczem. Uwagę przykuwa także jej torebka marki Anya Hindmarch za "jedyne" 4 155 zł. 

4 z 4

Hanna Lis

Hanna Lis

Dziennikarka wybrała białe rurki, które zestawiła z jasnym płaszczem i grubym swetrem. Zimowe stylizacje wielu osobom kojarzą się z ciemnymi kolorami, jednak to zestawienie Hanny Lis prezentuje się naprawdę doskonale.

Komentarze