klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Miała na sobie klasyczne połączenie dwóch najgorętszych kolorów. Tego dnia postawiła na nowości z szafy SI-MI. Założyła białą koszulę typu oversize, którą wpuściła z przodu w czarne, połyskujące spodnie. Dzięki temu jej szczupłe i zgrabne nogi wydawały się jeszcze dłuższe. To bardzo prosta sztuczka, która natychmiast zamienia prostą stylizację w coś wystrzałowego. Do tego looku dobrała jeszcze torebkę Yves Saint Laurent na złotym łańcuchu, a także czerwone sandałki na szpilce Alexandre Birman. Elegancji i kobiecego szyku dodały jej również czerwone paznokcie. Trudno nie zauważyć również uśmiechu, którego Małgorzata Rozenek-Majdan nie mogła się pozbyć. Widać, że małżeństwo jej służy . A co Wy myślicie o jej stylizacji?
ONS
Moda

Małgorzata Rozenek-Majdan w lateksowych spodniach! Czy to pasuje do... Lady?

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po ślubie "Perfekcyjnej Pani Domu, a już możemy podziwiać ją na salonach. Świeżo upieczona żona Radosława Majdana wyglądała zachwycająco na prezentacji marki SI-MI.
Milena Majak
wrzesień 17, 2016

Ona zawsze wie, jak zrobić wrażenie! Małgorzata Rozenek - Majdan zelektryzowała wszystkich na jednym z eventów, bo włożyła bardzo odważne, wyglądające jak lateksowe spodnie. Tego dnia gwiazda miała na sobie klasyczne połączenie dwóch najgorętszych kolorów i postawiła właśnie na nowości z szafy SI-MI. Założyła białą koszulę typu oversize, którą wpuściła z przodu w czarne, połyskujące spodnie. Dzięki temu jej szczupłe i zgrabne nogi wydawały się jeszcze dłuższe. To bardzo prosta sztuczka, która natychmiast zamienia prostą stylizację w coś wystrzałowego.

Do tego looku dobrała jeszcze torebkę Yves Saint Laurent na złotym łańcuchu, a także czerwone sandałki na szpilce Alexandre Birman. Elegancji i kobiecego szyku dodały jej również czerwone paznokcie. Trudno nie zauważyć również uśmiechu, którego Małgorzata Rozenek-Majdan nie mogła się pozbyć. Widać, że małżeństwo jej służy :).

A co Wy myślicie o jej stylizacji? 

Zobacz także: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

1 z 5

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan
2 z 5

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan
3 z 5

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan
4 z 5

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan
5 z 5

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan
Komentarze