klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej kurtce sezonu! I to z sieciówki...

Każde jej wyście to... gratka dla miłośniczek mody. Bo Małgorzata Rozenek-Majdan znów ma na sobie kilka trendów. Na co postawiła tym razem?
Marta Tabiś-Szymanek
listopad 08, 2016

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny udowadnia, że kocha najnowsze trendy. Przykład? Choćby jej dzisiejsza stylizacja ze spotkania "Śniadanie Daje Moc", podczas którego promowano jedzenie przez dzieci drugiego śniadania w szkołach. Bo żeby do eleganckich spodni włożyć dżinsową kurtkę, to trzeba mieć naprawdę odwagę :).

Co więc miała na sobie Lady Rozenek? I tu pewnie będziecie zaskoczone, bo tym razem Perfekcyjna Pani Domu postawiła na... sieciówki. Spodnie to H&M studio, a bardzo modna kurtka pochodzi ze sklepu New Look. Do tego Małgorzata dobrała koszulę Marks & Spencer, welurowe buty Celebrity i torbę Celine. Strój dopełnia futrzana kamizelka. I to ona właśnie wywołuje najwięcej emocji. Dlaczego?

Futro sztuczne czy ekologiczne?

Dziewczyny w kometarzach pod zdjęciem Małgosi na Instagramie zastanawiają się, czy to naturalne futro czy sztuczne. W sieci zawrzało! "Gośka powiedz, że futro sztuczne pliiiiiiis", pisze Kat, a Maggiie komentuje: "Noszenie futra jest słabe!!!!". Pojawiają się opinie, że ta kamizelka pochodzi z Manufaktury Futer. Ale już na pierwszy rzut oka widać, że kamizelkę Małgosi z tą z MF różni nie tylko kolor, ale i... podszewka. Jaka jest więc prawda? Sprawdziłyśmy to dla was u źródła :).  

"To nie jest futro naturalne, a ekologiczne", mówi w rozmowie z Wizaz.pl Wiktor Krajewski, agent Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

A w naszej galerii możecie zobaczyć, jak prezentowała się Perfekcyjna Pani Domu w całej stylizacji. 

Zobacz także: Gorset na marynarkę? Zobaczcie stylizację Mariny Łuczenko-Szczęsnej!

1 z 4

Małgorzata Rozenek-Majdan w dżinsowej kurtce New Look

Małgorzata Rozenek-Majdan w dżinsowej kurtce New Look
2 z 4

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia welurowe buty Celebrity

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia welurowe buty Celebrity
3 z 4

Małgorzata Rozenek-Majdan w szarej kamizelce

Małgorzata Rozenek-Majdan w szarej kamizelce
4 z 4

Małgorzata Rozzenek-Majdan z torebką Celine

Małgorzata Rozzenek-Majdan z torebką Celine
Komentarze