klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
małgorzata rozenek-majdan w koczku na głowie i kolorowym, kwiatowym dresie jedzie z synami na rowerze
Moda

Małgosia Rozenek-Majdan i jej synowie w... takich samych butach!

Małgorzata Rozenek-Majdan nawet na rowerowej przejażdżce wygląda perfekcyjnie. Wszystko do siebie pięknie pasuje, nawet... obuwie jej synków ;)
Marta Tabiś-Szymanek
wrzesień 28, 2017

Małgorzata Rozenek-Majdan nosi takie same buty, jak jej synowie? Nie pierwszy już raz! Jesienią dostrzegliśmy, że gwiazda TVN podczas jednego ze spacerów miała na sobie białe buty Buscemi, a jej synowie włożyli tego dnia bardzo podobne tylko sportowej marki.

Przyszła wiosna i... znów ta stylowa rodzinka pokazała się w butach w tym samym kolorze. Lady Rozenek wybrała się ze swoimi synkami: Stanisławem i Tadeuszem, na wycieczkę rowerową. Tym razem cała trójka włożyła sportowe, czerwone buty. To nie mógł być przypadek :)
Zresztą Małgosia Rozenek-Majdan w rozmowie z Wizaz.pl zdradziła, że nawet kosmetyki pożycza od swoich synków. Jakie? Musicie zobaczyć nasze wideo! A jeśli chcecie sprawdzić, jak stylowo wygląda gwiazda TVN na rowerze - zajrzyjcie do naszej galerii.

Małgorzata Rozenek-Majdan kopiuje markę Oli Żuraw z „Top Model”? Padły poważne oskarżenia. Gwiazda TVN odpowiedziała

Azja, węgiel, glow... Nie znasz tych trendów? Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

1 z 4

Sportowa rodzinka

Sportowa rodzinka

Cała rodzina Małgosi uwielbia sport. Gwiazda często na swój Instagram wrzuca zdjęcia z siłowni (z mężem), wiadomo, że regularnie ćwiczy z trenerem personalnym, przyjaźni się z Ewą Chodakowską. Nic więc dziwnego, że jej synowie też kochają się ruszać.

2 z 4

Ten sam kolor butów

Ten sam kolor butów

Też staracie się dobrać swój strój pod kolor ubrań dzieci? To naprawdę wygląda słodko :) Tym razem Małgosia dopasowała do stylowego dresu buty do biegania marki Adidas, a jej chłopcy noszą New Balance.

3 z 4

Zawsze perfekcyjna

Zawsze perfekcyjna

Idealnie ułożone włosy, stylowy dres, delikatne rozświetlenie na policzkach - Lady Rozenek nawet na rowerze prezentuje się naprawdę sexy :)

4 z 4

Modne buty sportowe

Modne buty sportowe

Model, który wybrała Małgosia to buty Adidas PureBoost X AQ3399. Cena? Jeszcze do niedawna kosztowały ponad 500 zł, ale teraz można je kupić już za ok. 330 zł.

Komentarze