Wejdź
Marietta Witkowska z Hotel Paradise
Moda

Marietta z Hotelu Paradise w marynarce ze Stradivariusa za 59 zł - ten kolor to hit!

Marietta z Hotelu Paradise zelektryzowała fanów swoją stylizacją. Idealna dla brunetek marynarka ze Stradivariusa, którą wybrała trafiła na wyprzedaż.
Marta Średnicka
lipiec 25, 2020

Marietta, która wygrała program Hotel Paradise prężnie działa na Instagramie. Jej profil i codzienne stylizacje śledzi już prawie 320 tys. osób. Tym razem na swoim story Marietta pokazała się w przyciągającej wzrok marynarce, która sprawiła, że fani zaczęli wypytywać celebrytkę o miejsce jej zakupu. Okazuje się, że hit, który wybrała pochodzi z popularnej sieciówki. Co więcej, niebieska marynarko - sukienka trafiła właśnie na wyprzedaż i jest przeceniona aż o 62 proc.

Zobacz także: Jak kiedyś wyglądała Marietta z Hotelu Paradise? Przeszła metamorfozę

Marietta Hotel Paradise
Marietta z „Hotelu Paradise” zdradziła, dlaczego usunęła z Instagrama zdjęcia z Chrisem

Marynarka ze Stradivariusa Marietty z Hotelu Paradise na wyprzedaży

Marynarka Marietty z Hotelu Paradise to tak naprawdę dwurzędowa sukienko - marynarka z długim rękawem i paskiem w talii. Model ze Stradivariusa ma dwie klapy z przodu, które imitują kieszenie i szeroko rozstawione białe guziki. Z racji tego, że imituje sukienkę, jest nieco dłuższa niż klasyczne marynarki i sięga połowy uda. Marynarka, którą wybrała dla siebie Marietta kosztuje obecnie 59,90 zł. Została przeceniona ze 159 zł. Z jej zakupem trzeba się jednak pospieszyć. Obniżka o 62 proc. zachęca i rozmiary szybko znikają.

Zobacz także: Marietta z Hotelu Paradise znowu powiększyła usta

Marynarka Stradivarius

W Stradivariusie obecnie znajdują się również dwa inne kolory, które nie zostały jednak przecenione. Marynarko - sukienkę możemy kupić za 159 zł w kolorze ecru i czarnym. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Komentarze
Marietta i Chris z „Hotel Paradise” już planują ślub?
Styl życia Marietta i Chris z „Hotel Paradise” już planują ślub? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Chris i Marietta nie tylko wygrali pierwszą polską edycję „Hotel Paradise”, ale też odnaleźli w programie miłość. Czy zakochani planują wspólną przyszłość i rozważają wzięcie ślubu? Ta wypowiedź Marietty mówi wszystko.

Marietta i Chris to niezaprzeczalnie jedni z najbarwniejszych postaci  „Hotel Paradise” , którzy dali się poznać widzom nie tylko jako zmyślni gracze, którzy dzięki pewności siebie i sprytowi byli w programie od pierwszego odcinka aż do wielkiego finału, ale też wielcy romantycy, który zgarnęli nie tylko główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych, ale też w niecodziennych warunkach i pod presją kamer odnaleźli miłość. Czy po programie ich relacja jest na tyle silna, że rozważają wspólną przyszłość? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Chris (@chris.hotelparadise.official) Mar 20, 2020 o 3:09 PDT Związek Chrisa i Marietty z „Hotel Paradise” Początki znajomości Chrisa Ducci i Marietty Witkowskiej nie należały do najłatwiejszych. Już podczas zapoznania się w pierwszym dniu show, ciemnowłosa piękność odrzuciła ciepły gest umięśnionego przystojniaka, który w czasie przedstawiania się, postanowił ją objąć. Później było jeszcze gorzej. Marietta jawnie pokazywała swoją niechęć do chłopaka , zakładając, że jest w programie jedynie po to, by podrywać kolejne dziewczyny i dzięki spiskom oraz układom dojść do finału. Również Chris unikał Marietty , a całą swoją uwagę skupił na Lexi, z którą na początku show pozostawał w parze. Wszystko diametralnie się zmieniło, gdy do gry dołączyła Martyna Kondratowicz . Za sprawą publicznego namawiania przez Lexi , ówczesnego partnera Marietty, Łukasza „Długiego”, na porzucenie jej na rzecz nowej uczestniczki, Witkowska postanowiła odwdzięczyć się dziewczynie pięknym za nadobne i odbiła jej Chrisa. Od tego czasu para pozostawała nierozłączna, a nawet deklarowała sobie miłość na antenie TVN. Zobacz także:  Marietta z „Hotel Paradise” wyznała, dlaczego tak naprawdę...

Przeczytaj

Nasze akcje