klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
melania trump i agata duda w belwederze
Moda

Melania Trump i Agata Duda kochają różowy! Zobaczcie, jak wyglądały na spotkaniu w Belwederze

Podczas wizyty Prezydenta Stanów Zjednoczonych w Polsce odbyło się spotkanie Pierwszych Dam - Agaty Dudy oraz Melanii Trump. Jakie stylizacje przygotowały z tej okazji?

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce od kilku dni budzi wiele emocji. Prezydent Stanów Zjednoczonych do Warszawy przyleciał w środę około godziny 22:30 wieczorem wraz ze swoją małżonką, Melanią oraz córką - Ivanką Trump. Trumpowie zatrzymali się w luksusowym apartamencie w hotelu Marriott.

Ida Nowakowska z mężem wybrali już imię dla dziecka? "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

Wizyta Donalda i Melanii Trump w Polsce

W czwartek około godziny 9:30 Donald Trump przyjechał na Zamek Królewski na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą. W tym czasie odbyło się spotkanie Pierwszy Dam - Melanii Trump oraz Agaty Dudy, które wypiły razem kawę, a następnie miały udać się do Centrum Nauki Kopernik. Melania Trump na tę okazję wybrała granatową sukienkę z geometrycznymi wzorami na dole, a Agata Duda postawiła na sprawdzony typ stylizacji - ołówkową sukienkę oraz marynarkę w tym samym kolorze.

Więcej zdjęć stylizacji Pierwszych Dam znajdziecie w naszej galerii. Która podoba wam się bardziej?

Zobacz także: O Melanii Trump znów mówią wszyscy! Dlaczego? Zobaczcie, jak zachowała się, gdy... dotknął ją mąż

Źródło zdjęć: East News

1 z 5

Spotkanie Pierwszych Dam w Belwederze

Spotkanie Pierwszych Dam w Belwederze

Pierwsze Damy spotkały się na wspólnej kawie w Belwederze w czasie, kiedy odbywało się spotkanie Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa. Agata Duda zaskoczyła wyborem odważnej fuksji, a Melania postawiła na granat z kolorowymi detalami na spódnicy. Melania zdecydowała się odkryć ramiona, z kolei Agata Duda wybrała bardziej zachowawczą stylizację.

2 z 5

Spotkanie Pierwszych Dam w Belwederze

Spotkanie Pierwszych Dam w Belwederze

Sukienka Melanii Trump na zdjęciach ze spotkania w Belwederze wydawała się odrobinę nudna, ale na zbliżeniu całej stylizacji widzimy, że wcale taka nie była. Uwagę przyciągał dół w kolorowe pasy. Do intensywnych barw na sukience nawiązywały wrzosowe szpilki. Jak widać Melania dobrze wie, że color blocking to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. ;)

3 z 5

Spotkanie Pierwszych Dam w Belwederze

Spotkanie Pierwszych Dam w Belwederze

Agata Duda na oficjalnych wydarzeniach najczęściej pojawia się w ołówkowych sukienkach lub spódnicach, które łączy z dobrze skrojoną marynarką. Na takie rozwiązanie postawiła także na spotkanie z Melanią Trump. Zachowawczy fason ożywiał mocny kolor. 

4 z 5

Spotkanie Pierwszych Dam w Centrum Nauki Kopernik

Spotkanie Pierwszych Dam w Centrum Nauki Kopernik

Po spotkaniu w Belwederze Pierwsze Damy udały się do Centrum Nauki Kopernik. Obie Prezydentowe wyglądają bardzo... spójnie, bo elementem łączącym ich stylizacje jest intensywny róż.

5 z 5

Sukienka Melanii Trump

Sukienka Melanii Trump

Kolorowa sukienka Melanii Trump to projekt marki Delpozo, a jej cena to około 2,5 tys. euro.

Komentarze