klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Miało być seksownie, a wyszło niesmacznie. Kasia Stankiewicz znowu pokazała za dużo

Jeśli myślicie, że wpadka Kasi Stankiewicz na Polsat SuperHit Festiwal była żenująca, powinnyście zobaczyć tę z Top of the Top Sopot Festival. Nagi biust to nie wszystko...
Milena Majak
sierpień 16, 2019

Wokalistka Varius Manx uwielbia odważne kreacje, ale kompletnie nie potrafi ich okiełznać. Wielokrotnie szokowała na scenie, ale tym razem przeszła samą siebie. Postawiła na długą suknię w całości wyszywaną srebrnymi cekinami. Mimo że kreacja jest naprawdę piękna, nie uchroniła Kasi Stankiewicz przed wpadką.

Natalia Siwiec w makijażu z 'najgorszego koszmaru'

Katarzyna Stankiewicz na Top of the Top Sopot Festival

To już kolejna taka wpadka Kasi Stankiewicz. Na Polsat SuperHit Festiwal 2019 założyła czarną kreację z wysokim wycięciem. Niestety odważny krój spłatał jej niemałego figla. Szalejąca na scenie wokalistka zupełnie nie mogła poradzić sobie z fruwającym materiałem. Widzowie zobaczyli więc jej bieliznę i... krocze. Tym razem pokazała jeszcze więcej.

Cekinowa suknia z dekoltem typu halter miała kilka naprawdę głębokich wycięć - między innymi na piersiach. Niestety materiał tylko przylegał do skóry. Kończył się tuż za biustem, więc w takiej sytuacji naprawdę nietrudno o wpadkę. Wystarczyła chwila zapomnienia, a piersi wokalistki Varius Manx ujrzały światło dziennie.

Dwa kolejne wycięcia, tym razem pionowe, sięgały aż od linii pępka w dół. Zostały zabezpieczone siateczką na linii bioder, ale to w żadnym wypadku nie uchroniło gwiazdy przed odsłonięciem bielizny. Suknia miała również zupełnie wycięte plecy z opuszczonym tuż nad pośladkami materiałem. Tańcząca na scenie Kasia Stankiewicz nie zdawała sobie nawet sprawy z tego, że odkryła kawałek pupy

Mimo że tego typu kreacje świetnie podkreślają piękną figurę Kasi Stankiewicz, nie są trafionym wyborem dla szalejącej na scenie wokalistki. Szczególnie, że Kasia śpiewa całą sobą, a wtedy trudno o kontrolowanie głosu oraz sukni jednocześnie.

W naszej galerii możecie zobaczyć dokładnie zbliżenia. Myślicie, że tak piękna suknia jest warta ryzykowania wpadki?

Zdjęcie główne: Ons.pl

1 z 3

Krocze Kasi Stankiewicz z Varius Manx

Krocze Kasi Stankiewicz z Varius Manx

(fot. Piotr Matusewicz/East News; Mateusz Jagielski/East News)

2 z 3

Piersi Kasi Stankiewicz z Varius Manx

Piersi Kasi Stankiewicz z Varius Manx

(fot. Piotr Matusewicz/East News)

3 z 3

Pośladki Kasi Stankiewicz z Varius Manx

Pośladki Kasi Stankiewicz z Varius Manx

(fot. Piotr Matusewicz/East News

Komentarze