klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Modelka plus-size na okładce Sport's Illustrated

Od kilku dni cały internet żyje najnowszą okładką Sport's Illustrated. Nie bez powodu - jej gwiazdą po raz pierwszy została modelka plus-size, Ashley Graham.
luty 14, 2016

Atmosfera wokół premiery najważniejszego w roku wydania magazynu Sport's Illustrated podgrzewana była już od dłuższego czasu. Kilka dni temu w sieci ukazała się zapowiedź numeru z zaskakującymi zdjęciami, które promowały #Swimsuitforall, na których pojawiła się m.in. 56-letnia modelka w bardzo odważnej pozie. Ale magazyn promujący do tej pory seksowne i szczupłe ciała, idzie o krok dalej. Na najważniejszej w roku okładce pojawiła się najpopularniejsza modelka plus-size, Ashley Graham. Oprócz okładki z Ashley mają ukazać się jeszcze dwie, na których zobaczymy Hailey Clauson oraz Rondę Rousey. Wszystkie trzy mają reprezentować różne, równie piękne typy kobiecego piękna.

Nie będzie kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Słowa Iwony Pavlović nie pozostawiają wątpliwości

Ashley Graham na okładce Sport's Illustrated 2016

Ashley Graham, która od dawna działa na rzecz promowania różnorodności oraz walki z dyskryminacją ze względu na wygląd przyznała, że okładka jest jednym z jej największych sukcesów. - "To okładka dedykowana wszystkim kobietom, które czują, że nie są wystarczająco piękne ze względu na swój rozmiar. Możecie osiągnąć wszystko, czego pragniecie" - mówiła Graham.

Co myślicie o okładce z Ashley Graham?

Komentarze