Modne torebki na jesień i zimę 2020/2021 wyraźnie czerpią z trendów ostatnich lat. Shopperki, mini torebki, torebki hobo czy miękkie torebki pod ramię - te wszystkie modele już widzieliśmy. Jednak w tym sezonie projektanci stawiają na mocniejsze zdobienia, kolory, zróżnicowane wielkości - tak, by torebka się wyróżniała, a nie znikała w tłumie.

Reklama

Torebki na jesień-zimę 2020/2021 - duże shopperki

Torebki shopper są modne już od kilku lat. Nic w tym dziwnego - są duże, pojemne i świetnie wyglądają. W tym sezonie stawiamy na bardzo duże torebki. Warto również zwrócić uwagę na wykończenie i materiał. W trendach są te wykonane z cienkiego materiału, zamszu, denimu i z dużym logiem.

Torebki na jesień-zimę 2020/2021 - torebki z dużym logo

Duże logo to jeden z największych trendów na jesień-zimę 2020/2021. Występują one właściwie na każdym modelu torebek - dużych shopperkach, kopertówkach, torebkach na pasku. Zasada jest prosta - im większe logo, tym lepiej. Ten trend pojawił się między innymi na wybiegu u Christiana Diora.

Torebki na jesień-zimę 2020/2021 - mini torebki

Mini torebki to trend, który utrzymuje się już od kilku lat. Pierwszymi mini torebkami, które zdobyły popularnością, były modele marki Jacquemus. Trzeba przyznać, że tego typu torebki nie są zbyt praktyczne, za to świetnie wyglądają.

Zobacz także

Torebki na jesień-zimę 2020/2021 - miękkie torebki pod rękę

Miękkie torebki pod rękę zdobyły popularność, dzięki super modnym modelom Bottega Veneta. Są one bardzo pojemne i wyglądają niezwykle stylowo. Można je nosić pod rękę lub klasycznie na ramieniu. Te torebki często łączą się z innym trendem, czyli torebkami na łańcuszku.

Torebki na jesień-zimę 2020/2021 - torebki na łańcuszku

W sezonie jesień-zima 2020/2021 stawiamy na połączenie 2w1 - torebka i biżuteria w jednym. Biżuteryjne ozdoby, to nie tylko łańcuszki do torebek, ale także zawieszki, blaszki i inne ozdoby. Szczególnie modne są torby na krótkim, bardzo grubym łańcuchu.

Torebki na jesień-zima 2020/2021 - torebka hobo

W trendach nadal pozostają torebki hobo, czyli modele o dużych wymiarach i jednym grubym pasku łączącym dwa brzegi torebki. Takie modele znajdziemy zarówno w miękkich, marszczących się materiałach, jak i sztywnych skórach.

Reklama

Czy modne torebki na jesień-zimę 2020 trafiają w wasze gusta?

Reklama
Reklama
Reklama