Reklama

Monika i Jacek Chwajołowie dali się poznać widzom programu “Królowe życia” jako zgodne i szczęśliwe małżeństwo, które ślubowało sobie miłość w 1999 roku. Para ceni sobie luksus i wygodne życie, które chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Tak też było z obchodami ich 25. rocznicy ślubu.

Reklama

Jak wyglądała druga “suknia ślubna” Moniki Chwajoł?

W tym wyjątkowym dniu Monika Chwajoł postanowiła zrobić mężowi niespodziankę i zorganizowała dla nich drugie wesele w tej samej remizie, w której bawili się tuż po ślubie w 1999 roku. Uroczystością pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie, gdzie mogliśmy zobaczyć jej wyjątkową kreację.

46-letnia celebrytka wybrała na ten dzień białą sukienkę bogato zdobioną piórami, cekinami i frędzlami. Nie dało się nie zauważyć, że kreacja była bardzo krótka i miała mocno wycięty dekolt. Ewidentnie gwiazda “Królowych życia” lubi eksponować swoją zgrabną sylwetkę i nie wstydzi się wyrazistych stylizacji.

Zobacz też: Truskawkowe blond włosy to nowe odkrycie Julii von Stein! Ta koloryzacja na lato podkreśla opaleniznę i odmładza rysy twarzy

W sieci nie zabrakło jednak komentarzy internautów, którym odważna sukienka nie przypadła do gustu:

Wygląd pasuje do remizy…
- pisze jeden z internautów

Z kolei inna osoba zwraca uwagę na niestosowną, w jej opinii, długość sukienki.

W tym wieku to już chyba nie wypada takich krótkich?
- oceniła
Reklama

Zgadzacie się z nimi? Chwajoł przesadziła z kreacją?

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje