klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
najbardziej stylowe dzieci
Free
Moda

Najbardziej stylowe bliźniaczki na Instagramie - dzieci jako manekiny dla matek?

W ciągu kilku dni te stylowe bliźniaczki stały się prawdziwym hitem Instagrama. To dzięki perfekcyjnym stylizacjom, w których fotografuje je ich mama. Kreowanie czterolatek na dorosłe blogerki to niewinne rozwijanie pasji, czy spełnianie ambicji rodziców kosztem dzieci?
Ewelina Błeszyńska
listopad 03, 2015
instagram the royal twins

Bella i Chloe mają dopiero po cztery lata, a ich konto na Instagramie obserwuje już ponad 23 tysiące osób. Czteroletnie bliźniaczki szybko zostały okrzyknięte najlepiej ubranymi dziewczynkami w mediach społecznościowych. Ich dopracowane w najdrobniejszym szczególe stylizacje przygotowuje dla nich ich mama -Lucy Abir. Dziewczynki ubiera identycznie, często w bardzo eleganckie ubrania i dodatki, których nie powstydziłyby się kobiety w dojrzałym wieku. Każdy strój uzupełnia dopracowana fryzura oraz wyraziste dodatki.

Wiemy, na co Edyta Zając przeznaczy wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"! Zdradziła: "obiecałam Michałowi..."

Stylowe bliźniaczki

Dziewczynki od najmłodszych lat są wychowywane w otoczeniu mody. Według ich mamy zaczęły już same kształtować swój styl. - “Chloe uwielbia kolorowe stylizacje pełne błysku, z kolei Bella – moja mała diva, uwielbia klasykę i neutralne kolory” - mówi Lucy Abir. Dziewczynki zdobyły popularność po tym, jak mama ubrała je w sukienki w stylu Audrey Hepburn ze "Śniadania u Tiffany'ego".

stylizacje małe dzieci

Pasja dzieci czy rodziców?

Choć dziewczynki na zdjęciach wyglądają bardzo uroczo, ciężko nie pomyśleć, że codzienne przebieranki to właściwie pasja ich mamy, a nie ich własne życzenie. W pierwszej chwili zazwyczaj zachwycamy się widokiem słodkich i czarujących dzieci, dopiero po chwili zauważamy w tym coś smutnego. Zamiana małych dziewczynek w ikony mody z pewnością rzadko kiedy jest czymś więcej niż zaspokojeniem niespełnionych ambicji rodziców. Doskonale odzwierciedla to halloweenowy strój dziewczynek - gigantyczne torebki Chanel.

instagram the royal twins

Czy czteroletnie dziewczynki kreowane na fashionistki to dobry pomysł? Oceńcie same:

stylizacje

instagram the royal twins
instagram the royal twins
instagram the royal twins
instagram the royal twins

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie dziewczynek - theroyaltwins

Komentarze