klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Najgorsze wpadki modowe gwiazd 2018. Księżna Meghan, Gwit, Doda i wiele innych

Pora na modowe podsumowanie roku pod kątem... najgorszych stylizacji. Które gwiazdy w ciągu ostatnich miesięcy zaliczyły największe wpadki? Kandydatek jest wiele.
Ewelina Błeszyńska
grudzień 18, 2018

W 2018 roku słowo "wpadka" z pewnością najbardziej kojarzyło się z Meghan Markle. Księżna rzeczywiście zaliczała ich sporo - niektóre wpadki księżnej Sussex były wydawały się być naciągane przez media, inne (jak ta, którą zobaczycie w naszej galerii) rzeczywiście spektakularne. Ale mimo kilku wpadek Meghan Markle zazwyczaj prezentowała się bardzo korzystnie i trafiła nawet do naszego zestawienia najlepszych stylizacji roku.

Jeśli nie Meghan, to kto w mijającym roku wyglądał najgorzej? Otóż w polskim i światowym show-biznesie nie brakowało stylizacji tak złych, że trudno znaleźć w nich choć jeden pozytywny element. 

Ida Nowakowska z mężem wybrali już imię dla dziecka? "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

Najgorsze stylizacje gwiazd w 2018 roku

Propozycji do tytułu najgorszej stylizacji roku jest wiele. Nie sposób nie wymienić tu Dominiki Gwit i jej sławnej już żółtej sukni czy infantylnej stylizacji Salmy Hayek z rozdania Oscarów. Oprócz nich wpadkę zaliczyła zazwyczaj zachwycająca Jennifer Lopez, a także projektantka Ewa Minge. Zajrzycie do naszej galerii i napiszcie, czy zgadzacie się z naszym wyborem. 

Zobacz także: Kylie Jenner wygląda niczym... pieczona szynka? Modowa wpadka gwiazdy

Zdjęcia: ONS, EAST NEWS

1 z 8

Salma Hayek

Salma Hayek

Piękna kobieta w zupełnie nietrafionej stylizacji. Salma Hayek zazwyczaj zachwyca na czerwonym dywanie, ale w przekombinowanej sukni Gucci na rozdaniu Oscarów wyglądała po prostu źle. Nic dziwnego, że uznano ją za jedną z najgorzej ubranych na gali.

2 z 8

Meghan Markle

Meghan Markle
Instagram https://www.lot.com/pl/pl/swiateczna-promocja

Piękna sukienka od Self Portrait i... nieszczęsna metka. Meghan Markle zaliczyła wiele wpadek, ale tę pewnie sama zapamięta na długo.

3 z 8

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Żółtą suknię Dominiki Gwit z pokazu Marty Banaszak z pewnością zapamiętamy na długo i... nie będą to pozytywne wspomnienia. Zły fason, zły kolor, złe dodatki - w tej stylizacji wszystko było na nie.

4 z 8

Eva Longoria

Eva Longoria

Eva Longoria zazwyczaj jest królową czerwonego dywanu, ale... nawet jej zdarzają się wpadki. Suknia z falbaną na biodrach nie tylko ją przytłoczyła, ale także dodała kilka kilogramów.

5 z 8

Ewa Minge

Ewa Minge

Lubimy oryginalny styl Ewy Minge, ale w czarnej sukni z wycięciami projektantka wyglądała bardzo niekorzystnie. Nie dość, że spłaszczała biust to jeszcze zupełnie deformowała okolice talii.

6 z 8

Doda

Doda

Styl Dody w ciągu ostatnich lat zdecydowanie się poprawił, ale piosenkarka niestety czasami wraca do korzeni. Panterka, satyna, neony... - to nie mogło skończyć się dobrze.

7 z 8

Laura Samjołowicz

Laura Samjołowicz

Piękna i młoda aktorka, która przebrała się za babcię. Musztardowa sukienka zrobiła Laurze Samojłowicz dużą krzywdę...

8 z 8

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Ten look Jennifer Lopez w 2018 roku był wyśmiewany przez internautów, zdjęcia przerabiano i tworzono memy. Zupełnie nas to nie dziwi - kozaki Versace udające spodnie rzeczywiście nie były najlepszym wyborem modowym w karierze Jennifer.

Komentarze