klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Najlepsze stylizacje gwiazd w 2018 roku. Meghan Markle czy... Anna Lewandowska?

10 bardzo stylowych gwiazd i ich najlepsze kreacje z 2018 roku. Zajrzycie do naszej galerii i wybierzcie swoją faworytkę!
Ewelina Błeszyńska
grudzień 19, 2018

W 2019 roku na czerwonym dywanie mogliśmy oglądać wiele wpadek i bardzo złych kreacji gwiazd (wszyscy pamiętamy żółtą suknię Dominiki Gwit...). Na szczęście niektóre gwiazdy trzymały poziom i w ciągu ostatnich miesięcy zaprezentowały naprawdę udane stylizacje. Mówimy tu zarówno o zagranicznych gwiazdach, jak i tych z polskiego show-biznesu.

Co Ida Nowakowska zrobiła, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży? Jej reakcja mówi wszystko!

Najlepsze stylizacje gwiazd w 2018 roku

W 2018 roku najwięcej pod kątem stylu mówiło się o księżnych Meghan i Kate, a w Polsce - o Julii Wieniawie oraz o Annie Lewandowskiej. Ich stylizacje inspirowały tysiące, jeśli nie miliony kobiet, więc nie mogło zabraknąć ich w naszym zestawieniu. Ale świetnie ubranych gwiazd było zdecydowanie więcej. 10 najlepszych stylizacji 2018 roku znajdziecie w naszej galerii. Koniecznie dajcie nam zdać w komentarzach, która podobała wam się najbardziej!

Zobacz także: Dlaczego księżne Kate i Meghan oraz królowa Elżbieta noszą takie same buty?

1 z 10

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle zazwyczaj nosi kreacje o ołówkowym kroju, ale naszym zdaniem najlepiej wyglądała w sukience w stylu lat 50. Bardzo dziewczęco i z klasą!

Zdjęcie: EAST NEWS

2 z 10

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska rzadko pojawia się na czerwonym dywanie, ale kiedy to robi... zawsze wzbudza zachwyt. Na Balu Fundacji TVN olśniewała w białej sukni Bohoboco.

Zdjęcie: ONS

3 z 10

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga dobrze wie, jak przyciągać spojrzenia! W sukni z piór od Valentino na Festiwalu Filmowym w Wenecji robiła ogromne wrażenie.

Zdjęcie: ONS

4 z 10

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska

Trudno było nam wybrać jedną stylizację Joanny Horodyńskiej, bo uwielbiamy większość. Ostatecznie wybrałyśmy letni look z kapeluszem Jacquemus. W tej stylizacji nie zmieniłybyśmy absolutnie niczego!

Zdjęcie: ONS

5 z 10

Księżna Kate

Księżna Kate

Stylizację księżnej Kate z uroczystości chrzcin księcia Louisa zapamiętamy na długo. W białej sukience i oryginalnej opasce księżna promieniała!

Zdjęcie: ONS

6 z 10

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek nie zawiodła i w tym roku. Nasz ulubiony look Małgorzaty Kożuchowskiej to ten z pokazu Macieja Zienia. Holo i pióra stworzyły bardzo udany duet.

Zdjęcie: ONS

7 z 10

Natalie Portman

Natalie Portman

Natalie Portman zazwyczaj nosi Diora, ale to w sukni Gucci prezentowała się fenomenalnie. Jedna z najlepszych stylizacji w jej karierze.

Zdjęcie: ONS

8 z 10

Blake Lively

Blake Lively

Blake Lively w 2018 roku upodobała sobie garnitury. Nam najbardziej podobała się w neonowym z... męskiej kolekcji Versace!

Zdjęcie: ONS

9 z 10

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zazwyczaj wygląda świetnie na czerwonym dywanie, ale my jesteśmy zakochane w jej stylizacji z naszej imprezy osiemnastkowej. Było słodko, ale nie infantylnie.

Zdjęcie: ONS

10 z 10

Bella Hadid

Bella Hadid

Lubimy Bellę Hadid w ekscentrycznym wydaniu, ale styl glamour także do niej pasuje. W czerwonym look od Diora prezentowała się bardzo kobieco i elegancko.

Zdjęcie: ONS

Komentarze