klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Ciara/fot. EN
Moda

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd w 2016 r. Kto przebił Małgorzatę Rozenek-Majdan?:)

Podobno pierścionek zaręczynowy powinien kosztować co najmniej jedną pensję tego, kto go ofiaruje. Nic dziwnego, że gwiazdy show-biznesu dostają biżuterię wartą setki tysięcy dolarów...
Anna Konieczyńska
grudzień 21, 2016

Przy oświadczynach liczą się romantyczny gest, zaskoczenie, a dla niektórych... ilość karatów.

Pierścionki zaręczynowe są najdroższą biżuterią w szkatułkach większości dziewczyn. Nic dziwnego, skoro ich narzeczeni podobno powinni na jubilerskie cacko wydać co najmniej jedną pensję.

W Hollywood „wypada" dać pierścionek wart kilkaset tysięcy dolarów, z kilkunastokaratowymi diamentami, prosty, ale spektakularny. 

W tym roku zachwyciły nas pierścionki Pippy Middleton w stylu retro, Ciary, który błyszczy ogromnym diamentem oraz skromny pierścionek Amandy Seyfried, który może być chyba dowodem, że od brylantów ważniejsza jest prawdziwa miłość:)

W naszej galerii zobacz najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd (możesz też zobaczyć najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd w 2016 roku).

Jeśli masz nadzieję, że w przyszłym roku z ust twojego mężczyzny padnie to najważniejsze pytanie, pokaż mu zdjęcie twojego ulubionego pierścionka. Jest szansa, że wybierze podobnym stylu (choć może z inną ceną:)

Tylko uważaj: wiedząc, ile kosztują wielkie diamenty, nie spodziewaj się, że pierścionek jest zdobiony prawdziwym kamieniem, jeśli wydaje ci się podejrzanie okazały...

1 z 9

Mariah Carey

Mariah Carey

 Mariah Carey już zerwała z miliarderem Jamesem Packerem. Czy zatrzymała pierścionek marki Wilfredo Rosado miał 35-karatowy diament?

2 z 9

Amanda Seyfried

Amanda Seyfried

Amanda Seyfried od narzeczonego Thomasa Sadoskiego dostała skromny, ale piękny pierścionek.

3 z 9

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley dostała od narzeczonego Jasona Stathama pierścionek z 5-karatowym diamentem od Neila Lane'a warty 350 tysięcy dolarów.

4 z 9

Miranda Kerr

Miranda Kerr

Miranda Kerr już niedługo wyjdzie za mąż za założyciela Snapchata, Evana Spiegla. Nie znamy ceny pierścionka, ale wiemy, że Evan ma na koncie ma dwa miliardy dolarów...

5 z 9

Ciara

Ciara

Ciara  przyjęła oświadczyny Russella Williamsa, który podarował jej 16-karatowy pierścionek. 

6 z 9

Blac Chyna

Blac Chyna

Związek Blac Chyny i Roba Kardashiana to prawdziwa telenowela. Niedługo po narodzinach córki Dream, Chyna wyprowadziła się od ukochanego. Ale pozostawiła sobie 7-karatowy pierścionek z diamentem.

7 z 9

Kate Upton

Kate Upton

Modelka Kate Upton przyjęła oświadczyny sportowca Justina Verlandera. Diament w pierścionku od Anity Ko ma 8 karatów.

8 z 9

Pippa Middleton

Pippa Middleton

Pippa Middleton powiedziała „tak” Jamesowi Matthewsowi po tym, jak ofiarował jej pierścionek w stylu art deco (oczywiście zgodziła się nie tylko z tego powodu:)

9 z 9

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Pierścionek Małgorzaty Rozenek-Majdan to dzieło firmy jubilerkiej Yes. Gwiazda zaręczyła się wprawdzie w święta w 2015 roku, ale dopiero w kończącym się właśnie roku zaprezentowała swój pierścionek.

Komentarze