klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Imax
Moda

Najpiękniejsze suknie z Tygodnia Mody Ślubnej w Nowym Jorku

Święto Mody Ślubnej w Nowym Jorku już za nami! Najwięksi giganci na rynku mody ślubnej pokazali swoje propozycje na 2017 rok. W naszej galerii prezentujemy suknie ślubne, które zasługują na szczególną uwagę.
Ewelina Błeszyńska
kwiecień 23, 2016

Propozycje sukien ślubnych, jakie pojawiły się na wybiegach podczas Tygodnia Mody Ślubnej w Nowym Jorku to przede wszystkim triumf romantyzmu oraz delikatności.

W kolekcjach dominowały proste, zwiewne suknie o lekko rozszerzanym dole. W kwestii ozdób królowały subtelne koronki oraz tłoczone kwiatowe aplikacje, rzadziej z kolei występowały kryształki oraz biżuteryjne ozdoby. Nowością na wybiegach były garnitury dla panien młodych, które dzięki kobiecym dodatkom prezentowały się nadspodziewanie interesująco.

Podczas Tygodnia Mody Ślubnej w Nowym Jorku swoje kolekcje zaprezentowały największe marki kojarzone przede wszystkim z modą ślubną – Marchesa, Oscar de la Renta czy Reem Acra. Zaprezentowane przez nich suknie są doskonałym źródłem inspiracji podczas poszukiwań wymarzonej sukni ślubnej. Najpiękniejsze wzory z nowych kolekcji znajdziecie w naszej galerii.

Czytaj też: Zachwycające suknie ślubne z pokazów haute couture.

1 z 7

Oscar de la Renta

Oscar de la Renta

Kolekcja zaprezentowana przez dom mody Oscar de la Renta charakteryzowała się prostotą – zarówno pod względem fasonów jak i oszczędności ozdób. W każdej z sukni, które pojawiły się na wybiegu postawiono na jeden dominujący element np. tiulowe falbany, dzięki czemu suknie zyskały niebanalny charakter.

2 z 7

Marchesa

Marchesa

Duet projektantek domu mody Marchesa jak zwykle nie zawiódł. Suknie ślubne z nowej kolekcji Marchesa to przede wszystkim romantyzm, lekkość, naturalność. Zwiewne tiule i naszywane na sukniach kwiatach tworzą fenomenalny, niespotykany efekt.

3 z 7

Monique Lhuillier

Monique Lhuillier

Suknie filipińskiej projektantki stworzone na 20-lecie linii ślubnej to pochwała stylu boho, który doskonale broni się w modzie ślubnej. Lekkie i bajkowe suknie ślubne zaproponowane przez projektantkę natychmiast kojarzą się z weselem w rustykalnym klimacie.

4 z 7

Anne Barge

Anne Barge

Na pokazie kolekcji Anne Barge pojawiły się bardzo klasyczne, skromne suknie ślubne przywodzące na myśl lata 50. I 60. oraz styl Audrey Hepburn. Zastosowano jednak także kilka nowoczesnych rozwiązań, jak np. asymetryczną długość dołu sukni.

5 z 7

Jenny Packham

Jenny Packham

Ulubiona projektantka Kate Middleton – Jenny Packham to także jedna z najbardziej cenionych projektantek mody ślubnej. W jej propozycjach na 2017 dominowały suknie nawiązujące do stylu lat 20., a także lat 70. Projektantka postawiła na opływające sylwetkę fasony oraz eleganckie hafty i ozdoby.

6 z 7

Reem Acra

Reem Acra

Wśród propozycji marki Reem Acra na 2017 rok pojawiło się wiele sukni opływających sylwetkę, a także tych o popularnym w modzie ślubnej kroju syreny. Na wybiegu dominowały koronki oraz delikatne falbany dodające sukniom objętości.

7 z 7

Berta

Berta

Suknie ślubne Berta to świetne połączenie klasyki i romantyzmu. W większości sukni, które pojawiły się na wybiegu postawiono na dekolt w kształcie litery V, który optycznie wysmukla sylwetkę oraz linię ramion.

Komentarze