Znany jest wszystkim obrazek: kobiety wykrzywiające kostki w swoich szpilkach i zrzucające je natychmiast po powrocie do domu.

Reklama

Katowicka Manufaktura Obuwia postanowiła zakończyć ten rytuał, dlatego wspólnie z doktorantką anatomii zaprojektowała wygodne szpilki, które zrewolucjonizują życie kobiet.

Perfekcyjny wygląd i ponadprzeciętny komfort

Skórzane szpilki doceniane są głównie za trwałość i perfekcyjną prezencję. To jednak niejedyny powód, dla którego tak chętnie sięgają po nie panie w różnym wieku. Skóra naturalna jest elastyczna i podatna na rozciąganie, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do kształtu stopy. Tajemnica wygodnych szpilek jest jednak bardziej skomplikowana. Jej rąbka uchyla Manufaktura Obuwia - producent bezsprzecznie najwygodniejszych szpilek na rynku.

Idealnie dopasowane szpilki

Jeśli dotychczas drżałaś na samą myśl o włożeniu szpilek, teraz nie musisz tego robić. Manufaktura Obuwia proponuje bogatą ofertę asortymentową klasycznych wysokich obcasów zaprojektowanych w niestandardowy sposób. Co warto wiedzieć o idealnie dopasowanych szpilkach?

Dopracowany projekt

Szpilki z Manufaktury Obuwia są efektem wspólnych zmagań szewców, projektantów i specjalistów w dziedzinie anatomii. Projekt dostępnych w ofercie butów na wysokim obcasie powstał we współpracy z doktorantką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Dokonała ona korekty kopyta pod kątem biodynamiki stopy po to, aby noszenie szpilek było przyjemnością i nie wiązało się z bólem w kostce i kolanach, a docelowo - w biodrach.

imgKMkRHG-ce20768
mat. prasowe

Analiza potrzeb i doświadczeń klientek

Właściwa dla Manufaktury Obuwia forma buta (kopyto) dotychczas była zmieniana już cztery razy. Obecna wersja jest piątą (ale czwartą produkcyjną). Modyfikacje każdorazowo były wprowadzane na podstawie analizy potrzeb i doświadczeń klientek. Miały one możliwość zgłaszania uwag i sugestii telefonicznie lub osobiście. Warto wiedzieć, że firma jest otwarta na wartościowy feedback. Dotąd, na jego podstawie wypracowano takie właściwości buta, jak:

  • poszerzone śródstopie, czego efektem jest brak ucisku na palce,
  • miejsce na duży palec. To ważne, zwłaszcza w przypadku haluksów. Dodatkowa przestrzeń pozostaje bez wpływu na prezencję buta, jednocześnie zaś powoduje uruchomienie dużego palca i odciążenie kostek w trakcie chodzenia. Rezultatem jest całkowity brak bólu.
  • stabilizacja butów. Szpilki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Ci pewny i stabilny krok. Nie kiwają się na boki, jednocześnie zaś, odciążają kostki i kolana.

Innowacyjne rozwiązania

Projektanci i szewcy Manufaktury Obuwia, jako jedyni na rynku w produkcji klasycznych szpilek wykorzystują patenty szwajcarskie. To antywstrząsowe pianki, które redukują wstrząsy podczas chodzenia - na całej stopie, łącznie z palcami. Mają także właściwości antyseptyczne, co zapewnia ponadprzeciętną wygodę noszenia, redukcję bólu i wrażenie miękkości.
Warto wiedzieć, że wszystkie szpilki są wykonywane ze skóry naturalnej. Część skór jest garbowana bezpośrednio w manufakturze, dzięki czemu zespół szewców i projektantów ma nad procesem całkowitą kontrolę.

Materiał promocyjny marki Manufaktura Obuwia.

Reklama

www.manufakturaobuwia.com

Reklama
Reklama
Reklama