klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
uśmiechnięta brigitte macron rihanna
ONS
Moda

Nie księżna Kate i nie Melania Trump. To styl Pierwszej Damy Francji zaskakuje najbardziej

Odkąd została Pierwszą Damą Francji jej stylizacje zarazem szokują i zachwycają. Zamiast nudnych garsonek nosi mini i dżinsy, a na ostatnie spotkanie z Rihanną wybrała zestaw, w którym wyglądała młodziej niż sama piosenkarka. W galerii znajdziecie najciekawsze stylizacje Brigitte Macron - nowej ikony stylu.

Styl Brigitte Macron od początku budził kontrowersje. Jedni uważają, że Pierwsza Dama Francji skandalicznie łamie wszystkie zasady dress codu, inni chwalą ją za modową odwagę i ciekawą interpretację francuskiego szyku. Czego by nie mówić o stylu Brigitte Macron, nie można jej odmówić tego, że jest w tym wszystkim szalenie autentyczna. Nigdy nie wygląda na przebraną czy wystylizowaną na siłę, a ubrania nosi z wielką swobodą i urokiem. Nic dziwnego, że jest już ulubienicą Francuzów i Francuzek.

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Stylizacje Brigitte Macron

Nie lubimy w kwestii stylu wypominać wieku, ale w przypadku Brigitte Macron ogrywa on pewną rolę. Pierwsza Dama Francji ma 64 lata, ale zdecydowanie wyróżnia się od kobiet w jej wieku. Zamiast grzecznych garsonek nosi militarne żakiety, a nudne sukienki za kolano zamienia na spódnice mini lub przecierane dżinsy. Na marne szukać drugiej Pierwszej Damy, która pozwalałyby sobie na tak nowoczesne ubrania i modowe eksperymenty. Chapeau bas!

Zobacz także: Nie tylko księżna Kate! Królowa Hiszpanii także nosi ubrania z sieciówek

1 z 5

Styl Brigitte Macron

Styl Brigitte Macron

Na wczorajszym spotkaniu z Rihanną Brigitte Macron zaprezentowała jedną z najbardziej dyskusyjnych stylizacji. Pierwsza Dama postanowiła przyjąć piosenkarkę w... przecieranych dżinsach. Rzecz jasna pojawiło się wiele komentarzy, że taki strój nie przystoi Pierwszej Damie, ale my uwielbiamy jej nonszalancki styl!

2 z 5

Styl Brigitte Macron

Styl Brigitte Macron

Obcisłe dżinsy to jedne z ulubionych spodni Prezydentowej Francji. Lubi zestawiać je m.in. z luźnym sweterkiem z dekoltem w serek. Wygodnie, ale nadal z klasą!

3 z 5

Styl Brigitte Macron

Styl Brigitte Macron

Brigitte Macron zamiast nieciekawych żakietów najczęściej wybiera marynarki w militarnym stylu o kroju oversize. Pierwsza Dama zazwyczaj łączy je ze spodniami.

4 z 5

Styl Brigitte Macron

Styl Brigitte Macron

Ulubiona długość sukienek Brigitte Macron? To ta przed kolano, albo jeszcze krótsza! Pierwsza Dama Francji ma wyjątkowo zgrabne nogi i jak widać wie, że powinna je pokazywać!

5 z 5

Styl Brigitte Macron

Styl Brigitte Macron

Choć w stylizacjach oficjalnych za najlepszą długość spódnicy wskazywana jest ta za kolano, Brigitte Macron zdaje się tym nie przejmować i konsekwentnie wybiera te odkrywające kolana. Ostatnio na rowerze jeździła w... ekstremalnie krótkiej mini. Dla niej nie ma modowych barier!

Komentarze