klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fotolia, materiały PR
Moda

Niezbędnik bizneswoman

Czego – oprócz pewności siebie - potrzebuje współczesna kobieta biznesu? Sprawdź, jakie akcesoria ułatwią Ci życie i jednocześnie dodadzą nowoczesnego szyku!
Agata Kufel
październik 13, 2015

Nowoczesny telefon komórkowy – niezawodny w każdej sytuacji! Stylowy, kobiecy smartfon, np. Samsung Galaxy S 6 - dzięki licznym funkcjom i udogodnieniom, znajdzie wiele zastosowań i sprawi, że zawsze będziesz „w kontakcie” i „na bieżąco” :)

Wygodna torba na laptopa – w dzisiejszych czasach wiele kobiet rzadko rozstaje się ze swoimi komputerami, który są dla nich niezastąpionymi narzędziami pracy. Elegancka, kobieca torba pozwoli na bezpieczne i wygodne przenoszenie laptopa , wpisując się przy tym w look bizneswoman.

Powerbank – rozładował Ci się telefon? Zasilacz od laptopa pechowo zepsuł się podczas służbowego wyjazdu? Na takie podbramkowe sytuacje idealnie nadaje się powerbank – poręczne źródło energii, które warto zawsze nosić w torebce.

Elegancki zegarek – mówi się, że czas to pieniądz. Niezależnie od tego, czy się z tym zgadzamy, czy też nie, to i tak bez wątpienia warto kontrolować jego upływ – zwłaszcza, jeśli harmonogram naszego dnia jest napięty. Elegancki zegarek nie tylko w tym pomoże, ale  podkreśli też styl każdej kobiety.

Skórzane szpilki – dobrej jakości, najlepiej w uniwersalnym kolorze, np. czarne – pasują do wszystkiego i dodają pewności siebie. Warto mieć jedną parę w pracy, aby móc w razie potrzeby szybko dodać szyku swojej stylizacji.

Wizytownik – jedna z rzeczy, które warto stale nosić przy sobie. Oprócz czysto praktycznego zastosowania (pomaga utrzymać porządek w kontaktach), jest to po prostu elegancki gadżet, kojarzący się z profesjonalizmem i zorganizowaniem.

Klasyczny żakiet – przyda się w szafie każdej kobiety, a w przypadku bizneswoman jest to absolutny must have. Błyskawicznie nada eleganckiego charakteru nawet mniej formalnej stylizacji i tym samym doda pewności siebie.

Poznaj kobiece oblicze nowych technologii na platformie Pięknie Proste, która już od roku pokazuje fascynujący świat nowinek technicznych. Każda z Ambasadorek w cyklu autorskich wpisów odkrywa niezliczone funkcje i możliwości mobilnych urządzeń Samsung oraz dzieli się listą przydatnych aplikacji i gustownych akcesoriów. Nową ambasadorką projektu jest Różena Opalińska - dyrektor kreatywna i stylistka mody.

materiał powstał we współpracy z firmą Samsung

1 z 7

Samsung Galaxy S 6

Samsung Galaxy S 6
2 z 7

Torba na laptopa, Kazar

Torba na laptopa, Kazar
3 z 7

Powerbank, Xiaomi

Powerbank, Xiaomi
4 z 7

Zegarek, Timex

Zegarek, Timex
5 z 7

Szpilki, Wojas

Szpilki, Wojas
6 z 7

Wizytownik, Wittchen

Wizytownik, Wittchen
7 z 7

Żakiet, Taranko

Żakiet, Taranko
Komentarze