klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Ojciec Meghan Markle chce założyć markę modową dla mężczyzn. Dobry pomysł?

Thomas Markle raczej nie kojarzy się z dobrym wyczuciem stylu, ale i tak postanowił założyć markę odzieżową. To rzeczywiste plany, czy może kolejna próba zaistnienia w mediach?
Ewelina Błeszyńska
sierpień 16, 2018

Zaskakujące zachowanie ojca Meghan Markle to temat stale powracający do mediów. Początkowo "zasłynął" zarabianiem na zdjęciach paparazzi, później postanowił nie pojawić się na królewskim ślubie, a w międzyczasie sprzedawał informacje na temat córki tabloidom. Tym razem o Thomasie Markle jest głośno za sprawą... marki modowej, którą podobno niebawem pragnie otworzyć. 

Doda zdradza kulisy produkcji filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Dlaczego główną postać zagra Paulina Gałązka?

Thomas Markle zakłada markę modową dla mężczyn?

O nowych planach Thomasa na swoim Twitterze poinformowała siostra Meghan - Samantha. Przypomnijmy, że siostra księżnej wielokrotnie wypowiadała się negatywnie na jej temat i oskarżała ją w mediach za pominięcie jej nazwiska na liście gości ślubnych. Wydaje się, że Samantha mocno wspiera ojca, bo jako pierwsza poinformowała o jego planach. 

Jestem bardzo podekscytowana nową linią ubrań dla mężczyzn mojego taty. Będę was informować! - przeczytamy na prywatnym profily Samanthy. 

Na ten moment nie możemy liczyć na więcej szczegółów dotyczących marki ojca Meghan Markle. Ciekawi nas, czy są to rzeczywiste plany zarobku na sławnym nazwisku, czy może tylko próba kolejnego zaistnienia w mediach. Od kiedy tylko Meghan zaczęła spotykać się z księciem Harrym, większość jej rodziny próbuje zaistnieć w nagłówkach, ale niestety w niezbyt pozytywny sposób. Musimy przyznać, że Meghan pozostaje jedynie współczuć...

Zobacz także: Thomas Markle żałuje, że sprzedawał informacje o córce tabloidom? Zaskakujące słowa ojca księżnej!

Komentarze
ONS
Styl życia Brat Meghan Markle ostrzega rodzinę królewską przed... własną siostrą
"Powinieneś odwołać ten ślub, dopóki nie jest jeszcze na to za późno" - napisał przyrodni brat Meghan Markle w liście do księcia Harry'ego. Dlaczego źle życzy młodej parze?

Do wyczekiwanego przez cały świat ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego pozostało niewiele ponad dwa tygodnie, ale... wydaje się, że niektórym zależy na tym, by do ślubu ostatecznie nie doszło. A wśród tych osób jest część rodziny Meghan Markle, na czele z jej przyrodnim bratem Thomasem Markle Juniorem. Wielokrotnie wypowiadał się on niekorzystnie na temat siostry, a ostatnio wysłał list do samego księcia, w którym odradza mu małżeństwo z Meghan. List wysłał także do magazynu "In Touch", dzięki czemu osobliwe pismo zostało upublicznione. List brata Meghan Markle do księcia Harry'ego  Thomas Markle Junior w swoim liście przedstawił Meghan jako wyjątkowo zarozumiałą i zakochaną w siebie osobę. Brat Meghan Markle twierdzi nawet, że narzeczona zrobi z księcia "pośmiewisko"! Im mniej czasu zostaje do wesela, tym bardziej jestem pewny, że to będzie największe nieporozumienie w całej historii rodziny królewskiej. Meghan to nie jest właściwa kobieta dla ciebie. Jest znużoną, płytką, zarozumiałą kobietą, która zrobi pośmiewisko z ciebie i z rodziny królewskiej - pisał Thomas do Harry'ego. Zobacz także: To ona będzie druhną Meghan Markle! Czyżby miała przyćmić pannę młodą? Przyrodni brat Meghan w liście wypomniał także sprawę listy gości weselnych. Kilka tygodni temu głośno było o niepełnosprawnej siostrze Meghan , która za pomocą Twittera próbowała się dowiedzieć, dlaczego ona i część rodziny nie została zaproszona na ślub. Wtedy zmagająca się ze stwardnieniem rozsianym Samantha Markle jeszcze liczyła na przesłanie zaproszenia, dziś już wiadomo, że podobnie jak reszta rodziny go nie otrzyma.  Nie wspominając już o tym, że nie zaprosiła całej swojej rodziny na ślub. Kto tak robi? Powinieneś odwołać ten ślub, dopóki nie jest jeszcze na to za późno - zakończył list brat Meghan. Rodzina i przyjaciele przeciw Meghan...

Przeczytaj
Meghan Markle rodzina
Styl życia Rodzina znowu kompromituje Meghan Markle! Policja interweniowała w domu jej brata
Rodzina Meghan Markle znowu przysparza jej powodów do wstydu! Tym razem przyszła szwagierka księżnej Sussex trafiła za kratki po tym, jak zaatakowała przyrodniego brata Meghan.
Matylda Nowak
lipiec 23, 2018

Meghan Markle doświadcza właśnie kolejnego publicznego upokorzenia . Do wiadomości publicznej przedostały się właśnie informacje o niedawnym aresztowaniu przyszłej szwagierki księżnej Sussex . Narzeczona Thomasa Markle Juniora została zatrzymana przez policję po pijackiej awanturze, w trakcie której zaatakowała przyrodniego brata Meghan . Darlene Blount spędziła noc w areszcie i następnego dnia została wypuszczona na wolność. 36-latka musiała jednak wpłacić kaucję i prawdopodobnie w najbliższym czasie stanie przed sądem oskarżona o napaść . EXCLUSIVE: Meghan Markle's future sister-in-law is arrested for ASSAULT https://t.co/F5BlqvnTgc — Daily Mail US (@DailyMail) 22 lipca 2018 Zobacz także:  Meghan Markle zaliczyła poważną wpadkę! Wszystko przez źle dobraną bieliznę (lub jej brak) Brat Meghan Markle groził bronią narzeczonej Ale aresztowanie narzeczonej brata to  nie najgorsza kompromitacja, jaką księżna Sussex "zawdzięcza" swojej rodzinie . Zatrzymanie przez policję Darlene Blount sprowokowało dziennikarzy do uważnego przyjrzenia się bratu Meghan. I okazało się, że półtora roku wcześniej, w podobnych okolicznościach, za kraty trafił Thomas Markle Jr . Na początku 2017 roku partnerka brata Meghan wezwała policję, twierdząc, że Thomas groził je bronią palną . Do sieci przedostał się zarówno policyjny opis tamtego zajścia, jak i zdjęcie, które zrobiono bratu księżnej na komisariacie. Pijany Markle chwycił pistolet i przyłożył go do głowy Blount, próbując ją w ten sposób zmusić do wyjścia z domu - napisał w raporcie jeden z policjantów, który aresztował Thomasa Markle Juniora. Przyrodni brat księżnej nie pierwszy raz publicznie ją kompromituje. Wystarczy przypomnieć jego opublikowany w maju otwarty list do Harry'ego, w którym Thomas zachęcał księcia do odwołania ślubu z Meghan . Ostatnie pijackie awantury przyrodniego brata i...

Przeczytaj
Meghan i Harry postawili przyjaciołom ultimatom. Sprawdź, czego im zabraniają?
Styl życia Meghan i Harry postawili przyjaciołom ultimatum. Sprawdź, czego im zabraniają?
Wiemy, czego absolutnie nie mogą zrobić przyjaciele książęcej pary. Złamanie tej zasady niesie za sobą surowe konsekwencje.
Urszula Jagłowska
sierpień 08, 2018

Odkąd Meghan Markle stała się członkiem rodziny królewskiej,  media śledzą niemal każdy jej krok skrzętnie dopatrując się na pozór niewinnych, lecz łamiących protokół królewski wpadek , jak trzymanie dłoni w kieszeniach , czy zakładanie sukienek odkrywających ramiona . I choć wydawać by się mogło, że zarówno księżna, jak i jej mąż przyzwyczajeni są do obecności w mediach, to okazuje się, że Harry naprawdę zaczyna się niepokoić o swoją ukochaną. Medialna nagonka na Meghan ze strony rodziny jej ojca oraz publiczne wywlekanie brudów sprzed lat sprawiło, że książę Harry postanowił podjąć bardzo drastyczne kroki. Czego Meghan i Harry zakazują swoim przyjaciołom? Szum wokół księżnej Meghan ewidentnie niepokoi nie tylko samą koronę, ale również zaczął doskwierać także Harry’emu. Martwi się, że histeria wokół Meghan przybiera zbyt znajomy obrót i chce, żeby to wreszcie nieco się uspokoiło – komentuje Katie Nicholl, królewska korespondentka Vanity Fair. By uchronić ukochaną przed nadmiernym zainteresowaniem mediów i nękaniu jej przez tabloidy, w tak okrutny sposób, w jaki była nękana księżna Diana , Harry postawił swoim znajomym ultimatum i razem z żoną zabronił im rozmawiać z prasą na temat książęcej pary. Postawili swoim znajomym twarde ultimatum. Mają respektować umowne milczenie. Rozmawiasz z prasą – wylatujesz. Harry nigdy nie przejmował się tym, co pisano na jego temat. Zawsze mówił, że to stek bzdur, ale jest bardzo opiekuńczy w stosunku do Meghan i przeszedł do defensywy – dodaje Nicholl. Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Lip 5, 2018 o 12:02 PDT Wygląda również na to, że także rodzina królewska podjęła dodatkowe środki ostrożności odsuwając dziennikarzy od Meghan, co potwierdza na swoim Twitterze królewski reporter Expressu, Richard Palmer. Dziennikarze są...

Przeczytaj
Książę Harry Meghan Markle
ONS
Styl życia Meghan Markle załamana! Ojciec nie poprowadzi jej do ołtarza. Wcale nie ze względu na stan zdrowia...
Tego nikt się nie spodziewał! Dosłownie na kilka dni przed ślubem na Meghan Markle dowiedziała się, że ojciec nie tylko nie poprowadzi jej do ołtarza, ale wręcz nie pojawi się na uroczystości.
Matylda Nowak
maj 15, 2018

Od samego początku jej królewskiego romansu  rodzina dostarcza Meghan Markle samych problemów . Półtora tygodnia temu jej przyrodni brat, Thomas Markle Jr., publicznie zachęcał księcia Harry'ego do odwołania ślubu , ostrzegając go przed swoją "zarozumiałą i powierzchowną" siostrą. A kilka dni temu wybuchła kolejna afera - tym razem z udziałem ojca narzeczonej księcia . Zobacz także: Brat Meghan Markle ostrzega rodzinę królewską przed... własną siostrą Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Kwi 25, 2018 o 1:00 PDT Ojciec Meghan Markle zarabia na sławie córki Najpierw w sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać ojca Meghan na zakupach, u krawca i w kafejce internetowej, oglądającego zdjęcia córki i jej przyszłego męża . Niedługo później okazało się, że rzewne fotki były "ustawiane" . Thomas Markle Senior umówił się z fotografem i za odgrywanie "ojca panny młodej" zgarnął niemałe honorarium . Gdy jego pazerność została ujawniona, pan Markle spanikował.Postanowił nie narażać się na większą kompromitację i ogłosił, że nie tylko nie poprowadzi córki do ołtarza, ale wręcz nie pojawi się na jej ślubie . Powodem miał być podobno niedawny zawał serca i nawracające bóle w klatce piersiowej. Meghan Markle's father will NOT attend the Royal Wedding after 'suffering a heart attack' https://t.co/FKLKlCUwTy pic.twitter.com/8gRhIAeDeb — Daily Mail U.K. (@DailyMailUK) 14 maja 2018 Meghan Markle załamana zachowaniem ojca Zachowanie pana Markle to bolesny cios dla Meghan. Według nieoficjalnych informacji  narzeczona księcia Harry'ego próbuje przekonać ojca do zmiany decyzji . O sprawie wypowiedział się też rzecznik Pałacu Kensington - rezydencji księcia Harry'ego i Meghan Markle. To jest bardzo osobisty moment w życiu panny Markle, zaledwie kilka dni przed jej ślubem. Ona i książę Harry ponownie proszą...

Przeczytaj