klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
modowe blogerki plus size
Moda

One nie wstydzą się swojego ciała – zobacz 6 blogerek plus size

Przyznają się do tego,że są grube ale mimo kilku kilogramów więcej wyglądają pięknie i seksownie. Zobacz 6 niezwykłych blogerek plus size, które nie wstydzą się swoich krągłości.
Małgorzata Wiśniewska
lipiec 10, 2015

Kobiece kształty to nie wstyd! Najważniejsze jest to, żeby akceptować siebie. Udowadniają to blogerki modowe plus size, które nie mają kompleksów. Noszą rozmiar mocno odbiegający od standardów modowych, a mimo to nie wstydzą się swojego ciała i potrafią cieszyć się modą. Zobaczcie 6 niezwykłych, seksownych kobiet o pełnych kształtach, które kochają modę!
Zobacz również wątek o modelkach plus size i porady dla kobiet XXL

Co Ida Nowakowska zrobiła, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży? Jej reakcja mówi wszystko!

Czy lubicie śledzić blogerki plus size? Czy uważacie, że są równie akceptowane, co szczupłe blogerki modowe?

Źródła zdjęć: cupcakesclothes.com, maxmodels.pl, curvydiaries.wordpress.com, hravingsbyrae.com, chanelboateng.co.uk, sugar-darling.com

1 z 6

Sarah omawia problemy kobiet plus size

Sarah omawia problemy kobiet plus size

Sarah to modowa blogerka z Chicago. Autorka bloga ravingsbyrae.com mimo swojego rozmiaru XXL nie wstydzi się pokazać w kostiumie kąpielowym. Na swoim youtubowym koncie Sarah Rae Vargas omawia problemy, z którymi spotykają się kobiety plus size.

2 z 6

Śliczna blondynka XXL - Loey Lane

Śliczna blondynka XXL - Loey Lane

Loey Lane to niezwykła blogerka plus size - zajmuje się modą i makijażem. Przeciwstawia się utartym schematom i medialnym ideałom piękna i publikuje swoje zdjęcia w bikini. Na negatywne komentarze na temat swojej wagi przestała odpowiadać. Twierdzi, ze nie pokazuje na blogu swojego ciała, ale modę i makijaże. Pojęcie piękna jest subiektywne i nie należy nikogo dyskryminować przez to jak wygląda.

3 z 6

Słodka i okrągła jak ciasteczko Cupcake's clothes

Słodka i okrągła jak ciasteczko Cupcake's clothes

Dwudziestoczteroletnia blogerka Georgina mocno wyróżnia się w świecie blogerek plus size - nosi dość nietypowe stroje. Dziewczyna inspiruje się japońskim stylem sweet lolita i z powodzeniem tworzy niezwykłe stylizacje. Słodkości, zwierzaki, urocze dziewczęce sukienki i dodatki – to zobaczymy na cupcakeclothes.com

4 z 6

Szykowna i elegancka puszysta piękność Chanel Boateng

Szykowna i elegancka puszysta piękność Chanel Boateng

Elegancja, szyk i idealny makijaż - te cechy najlepiej opisują Chanel Boateng. Blogerka od dzieciństwa zmaga się z nadwagą. Mówi, że ludzie z normalną wagą potrafią dawać tylko nic nie znaczące rady. Nie rozumieją, że nadwaga jest taką samą chorobą jak anoreksja i trudno z nią walczyć. Jednak Chanel Boateng nie wstydzi się swojego wyglądu. Według niej każdy powinien czuć się dobrze w swoim ciele. Twierdzi, że do wyglądu trzeba podchodzić indywidualnie, nasz wizerunek zależy tylko od nas.

5 z 6

Sugar, darling? Pozytywna i kobieca blogerka plus size

Sugar, darling? Pozytywna i kobieca blogerka plus size

Nancy Whittington-Coates jest z modą za pan brat. Blogerkę charakteryzują kobiece stylizacje i makijaż w stylu pin-up. Nancy uważa, że ubrania dla puszystych kobiet to nie szerokie koszulki i dresy ale modne i eleganckie stroje, które prezentuje w stylizacjach na sugar-darling.com. Kobieta jest od niedawna szczęśliwą mężatką i stara się zarażać innych swoim optymizmem.

6 z 6

Ewa Zakrzewska - seksowna polska modelka plus size

Ewa Zakrzewska  - seksowna polska modelka plus size

W Polsce także mamy piękność plus size - jest nią Ewa Zakrzewska, kochająca gotować uczestniczka programu „Hell’s Kitchen”. Modelingiem zajęła się kilka lat temu. Jej kobiece krągłości są zachwycające, zgadzacie się?

Komentarze