klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
suknie ślubne gwiazd 2017
Moda

Oto najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd w 2017 roku! Która olśniła wszystkich?

Od Pippy Middleton po Agnieszkę Radwańską - tych sukni ślubnych nie zapomnimy przez długi czas. Przypominamy najpiękniejsze śluby 2017 roku!
Ewelina Błeszyńska
grudzień 20, 2017

W 2017 rok na śluby zdecydowało się wiele gwiazd - zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Stan cywilny w 2017 roku zmieniły m.in. Ewa Farna, Ewa Minge, Agnieszka Radwańska, Marysia Sadowska, Dominika Gawęda oraz Monika Jagaciak. Z kolei wśród zagranicznych gwiazd wiele emocji wywołały śluby Sereny Williams, Mirandy Kerr czy Pippy Middleton.

Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili, w jakich strojach wezmą ślub kościelny

Suknie ślubne gwiazd w 2017 roku

Która z gwiazd w 2017 miała najpiękniejszą suknię ślubną, która ma szansę przejść do historii? Nasz typ to suknia Mirandy Kerr inspirowana legendarną kreacją ślubną Grace Kelly. Oprócz niej wybrałyśmy sześć gwiazd, których suknie ślubne naprawdę zachwycały. Znajdziecie je w naszej galerii. Napiszcie w komentarzach, które suknie wam spodobały się najbardziej!

Zobacz także: Suknie ślubne na przestrzeni dekad. Zobacz trendy ślubne na przestrzeni 100 lat

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

1 z 7

Pippa Middleton

Pippa Middleton

Ślub Pippy Middleton wzbudził równie wielkie emocje, co królewska uroczystość zaślubin jej siostry. Koronkową suknię Pippy ze stójką zaprojektował Giles Deacon.

2 z 7

Victoria Swarovski

Victoria Swarovski

O sukni ślubnej Victorii Swarovski w 2017 roku mówili wszyscy. A to dlatego, że suknia dziedziczki fortuny Swarovskich była wysadzana (czy kogoś to zdziwi?:) kryształami przez co jej cena wyniosła bagatela... ponad 3 miliony złotych!

3 z 7

Miranda Kerr

Miranda Kerr

2017 rok to również bajeczny ślub Mirandy Kerr i założyciela Snapchata - Evena Spiegla. Modelka wybrała spektakularną suknię ślubną domu mody Dior.

4 z 7

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska na dzień ślubu wybrała suknię swojej ulubionej projektantki - Agnieszki Maciejak.

5 z 7

Ania Starmach

Ania Starmach

Ania Starmach na dzień ślubu wybrała piękną suknię jednej z najpopularniejszych projektantek mody ślubnej - Very Wang.

6 z 7

Monika Jagaciak

Monika Jagaciak

Piękna modelka Monika Jagaciak na dzień ślubu wybrała bardzo prostą stylizację ślubną.

7 z 7

Dominika Gawęda

Dominika Gawęda

W 2017 roku media obiegły także zdjęcia z bajkowego ślubu Dominiki Gawędy. Piosenkarka miała nie jedną, a dwie kreacje ślubne projektu Violi Piekut.

Komentarze